Angelina Jolie cenaze müdürü olmak istediğini açıkladı!

20 Temmuz 2019, 11:31
Angelina Jolie cenaze müdürü olmak istediğini açıkladı!

Dünyaca ünlü güzel oyuncu Angelina Jolie, oyunculuk kariyerinde başarılı olmasaydı cenaze müdürü olmayı istediğini açıkladı. İşte, Angelina Jolie'nin hayranlarını şaşırtan açıklaması...

44 yaşındaki Hollywood yıldızı Angelina Jolie, uzun zamandır eski eşi Brad Pitt ile 3 yıl kadar süren uzatmalı boşanma süreciyle gündeme gelmişti. Geçirdiği hastalık nedeniyle bir süredir medyadan uzak sakin ve sessiz bir hayat yaşamaya başlamış Jolie, hayranlarını bir açıklama ile hayrete düşürdü.

Angelina Jolie haberleri

"CENAZE MÜDÜRÜ OLMAK İSTERDİM"

Angelina Jolie

Angelina Jolie, daha genç bir kız iken büyük dedesinin nasıl yönetildiğine şahit olduğunu ve bu durumun onu hayal kırıklığına uğrattığını açıkladı.

Angelina Jolie son dakika

Jolie açıklamalarına, "Eğer Hollywood oyunculuğunda başarısız olsaydım, cenaze müdürü olmak için yol alırdım. Biliyorum kulağa tuhaf ve yapılması karanlık bir meslek olarak geliyor gerçek şu ki; dedemin cenazesi beni oldukça üzmüştü. Birinin nasıl öldüğü, ailelerinin bu duruma nasıl dayandığı ve nasıl bir ölüm olduğu farklı şekillerde ayarlanmalıdır" sözleriyle devam etti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar