Ünlü fenomen Reynmen, ikinci single çalışması Ela'dan ne kadar para kazandığını açıkladı.

Son zamanlarda magazin gündeminde en çok konuşulan isimlerden biri olan fenomen Reynmen, ikinci single klibi Ela'nın Youtube'a yüklenmesiyle birinci gün 18 milyon tık aldı.  Demet Akalın, Işın Karaca gibi ünlü isimlerde dahil olmak üzere bu kadar tık alacağına inanılmayan klip için Reynmen ne kadar para kazandığını açıkladı.

Reynmen ekran görüntüsü alarak 55 milyona yakın tık alan klipten 19 bin 551 dolar kazandığını açıkladı. Elde ettiği geliri vakıf veya hayır kurumuna bağışlayacağını söyleyen fenomen, 'Bazı şeyler paradan daha değerlidir' notunu düştü.

reynmen

İLİŞKİLİ HABER

Reynmen Ela şarkısıyla Spotify'da tüm zamanların rekorunu kırdı

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı kızları ile Ben Fero konserine gitti

İLİŞKİLİ HABER

71 yaşındaki oyuncu Erdal Özyağcılar'dan rap performansı!

İLİŞKİLİ HABER

Sarp Apak oğlu Güney'i ilk kez paylaştı!

BİR YORUM YAPIN 6

trakyalı 3 yıl önce

Bu ÇOCUK BİR PROJE başka da hiç bişi değil.

Toplam 4 beğeni

Tkyrkyyldz 3 yıl önce

Bereket Yusuf yolundakı dönüş levhasını gördün ... Zırveye koşarken O. Levhaları havalanıp geçmezsen gecılemez olursun ... Ithal proje Tılkıye karşı Yerlı proje Reynmen ...

Toplam 4 beğeni

para babası 3 yıl önce

'Bazı şeyler paradan daha değerlidir'' hayır işlerini bile reklama çevirdiniz.Sizin bu yaptığınız uyanıklıkları yeyip sizi öve öve bitiremeyenlere bitiyorum bende.

Toplam 3 beğeni

Ara 3 yıl önce

Ya ne yapıyorsunuz siz?! Türk gençliği zaten mahvolnuş durumda bir de "İslami" medya olarak siz de mi tıklanma uğruna bu adamları parlatıyorsunuz, sürekli Reynmen mi nedir onu görüyoruz!!!

Toplam 6 beğeni

ugur gurbetci 3 yıl önce

başarının bir sırrı da budur, her zaman bağışlamak lazım içini rahatlatmak lazım o zaman para kazanmak daha berektli ve fazlaşıyor.

Toplam 5 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun