Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın erkek kardeşi James Middleton, yaşadığı köy hayatıyla mutlu olduğunu ve daha fazlasını istemediğini açıkladı. İşte, haberin ayrıntıları...

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin en gözde üyelerinden Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın erkek kardeşi James Middleton, yaşadığı köy hayatı ve yaptığı çobanlık hayatı ile gündeme bomba gibi düştü. Tatler dergisine röportaj veren Middleton, 23’ündeyken, kız kardeşi Kate Middleton’un tahtın varisi Prens William ile evlenmesiyle kazandığı şöhretin hayatını biraz zorlaştırdığını ifade etti.

İzole bir hayat tarzı seçtiğini açıklayan Middleton, okul zamanlarda disleksi teşhisi konduktan sonra"Birdenbire ve topluma açık bir şekilde “Birdenbire ve topluma açık bir şekilde ‘başarı mı, başarısızlık mı’ olduğum sorgulandı. Bu durum üzerinizde baskı yaratıyor” kelimeleriyle duygularını dile getirdi.

“Yeniden James gibi hissettiğim için sevinçliyim. 13 yaşındaki halim gibi, heyecanım devam ediyor. Hayattan daha fazlasını istemiyorum” sözleriyle hayatına dair açıklama getirdi.

İLİŞKİLİ HABER

Donald Trump, rapçi ASAP Rocky'in arkasını kolladı!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Nilüfer Yumlu, evlatlık edindiği kızının doğum gününü kutladı!

İLİŞKİLİ HABER

Salma Hayek ve Penelope Cruz makyajsız halde poz verdi!

BİR YORUM YAPIN 0