Her zaman davranışlarıyla ilgi odağı olmayı başaran ünlü oyuncu Kerem Bürsin, son paylaşımıyla sosyal medyada olumsuz etkiler almaya başladı. İşte, haberin ayrıntıları...

Karantina günlerini evinde geçiren oyuncu Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde yönetmen Mu Tunç’la yaptığı canlı yayında korona günleri için “Doğa açısından pozitif şeyler oluyor” yorumunu yapmıştı. Ancak ağaca verdiği zarardan dolayı sert tepkiler almaya başladı.

Kerem Bürsin ağaca balta sapladı

SÜRPRİZ PARTNERİ BELLİ OLDU!

Adını Sen Anlat Karadeniz'de duyuran oyuncu İrem Helvacıoğlu ile oyuncu Kerem Bürsin, aynı projede yer alacağı haberiyle şimdiden gündemi meşgul eden iki isim oldu. Cüneyt Karakuş'un yönetmen koltuğuna oturduğu Eflatun filminin çekimleri İstanbul'da olacak. Geçtiğimiz günlerde başlayan filmin provalarının ardından ikilinin sete gireceği biliniyor.

Kerem Bürsin haberleri

KEREM BÜRSİN'DEN KADINLARA BÜYÜK DESTEK!

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Instagram’dan yaptığı paylaşımla, cinsiyet eşitsizliği ile gündeme geldi. Bir süredir medyadan elini eteğini çeken Kerem Bürsin, instagram hesabı üzerinden "Üzülerek belirtiyorum ki, Türkiye’de yaşayan kadınların yüzde 40’ı (16 milyon), hayatlarının bir döneminde aile içi şiddete maruz kalıyor" notunu avucuna '16 Milyon Kadın' yazılı bir kare ile duyurdu. Erkek olarak kadınlar hakkındaki düşüncelerini açıkça dile getiren Bürsin, bu duyarlı davranışıyla beğeni üzerine beğeni topladı.

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin,"Erkek olarak, kadınların maruz kaldığı bu ayrımcılığa karşı, toplumu etkileyebilecek büyük bir ailenin parçası olduğunu düşünen Bürsin, “Kadınların çektiği acıları ya da yaşadıkları haksızlıkları görmek veya empati kurabilmek için kadın olmak gerekmiyor"

Kerem Bürsin haberleri

"Ülkemizde, şiddete maruz kalan kadınların yüzde 88’i sessiz kalıyor. Bu haksızlığa karşı sesimizi daha çok duyurmalıyız. Bu öğretileri yıkıp, cinsiyet üzerinden yapılan ayrımcılığa karşı durmalıyız”şeklinde cesur ifadeler kullandı.

İŞTE AVUCUNA YAZILI O KARE;

Kerem Bürsin son dakika

İLİŞKİLİ HABER

Caner Erkin 1 yaşındaki kızıyla spor yaptı!

İLİŞKİLİ HABER

Büşra Pekin markete akın eden vatandaşları tiye aldığı videosuyla beğeni topladı

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Suna Yıldızoğlu'ndan 4 kuşak paylaşımı! Fotoğrafa beğeni yağdı

BİR YORUM YAPIN 0