Okan Bayülgen'in başlattığı çorap kavgasında Seda Sayan'dan şarkılı gönderme

25 Temmuz 2019, 10:12
Okan Bayülgen'in başlattığı çorap kavgasında Seda Sayan'dan şarkılı gönderme

Ayakkabının altına giydiği çorap nedeniyle gereksiz bir şekilde Okan Bayülgen'in eleştirisine maruz kalan Seda Sayan, cevabını şarkıyla yapıştırdı.

Geçtiğimiz sezon sunuculuğunu Onur Büyüktopçu'nun yaptığı 'Yemekteyiz' yarışmasında sunucu olarak yer alacak olan Seda Sayan,15 bin TL değerinde olan ayakkabıyı çoraplı giyince Okan Bayülgen'in eleştirisine maruz kalmıştı. Anneanne çorabı şeklinde eleştiri alan Seda Sayan, Okan Bayülgen'i etiketlediği "Sen benim topuğuma kurban olasın" şarkısına "Sana armağan bu şarkım" notunu düştü.

SEDA SAYAN'DAN ÇORAP SAVUNMASI

seda sayan ile okan bayülgen

Ayakkabın altına çorap giydiği için eleştiri alan Seda Sayan; "Yaz sıcağında giydiğim o çorap zaten çok ipek, eldivenle giyebileceğiniz bir çorap. Çorap bir kültürdür. Ben çorap kadınıyım. Sen giyersin, giymezsin, baldırı çıplak gezersin; beni ilgilendirmez. Ben çorap severim. Ağustosta giydiğim çoraptan dolayı hanımefendilerden "Helal olsun" diyenler duydum. Bu başka bir şeydir. Mesela bu kraliyet ailesinde bir kuraldır. Çorap Fransa'dan doğmuştur." demişti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • İzmirliDr. 1 yıl önce Şikayet Et
    Bir dönem sırf siyasi sembol gibi gördükleri için "beyaz çorapları" kınadılar, alay etmeye çalıştılar. Şimdi ezikler için sıra çoraba gelmiş. Çorapsız ayakkabı giymek mantar ve travma halinde bakteri enfeksiyonunu çok arttırıyor. Üstelik ben senin haftalarca yıkanmayan ayağının bastığı yere basmak zorunda mıyım? Hoş sen evde de ayakkabıyla gezmeyi "çağdaşlık" sananlardansındır belki. O turist olarak gittiğin batıda manastırlara bakmayı bırak da biraz aşağılara bak. Millet nasıl rahatsa öyle giyiniyor, beyaz, kırmızı... Hiç de eziklik duymuyor.
    Cevapla
  • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
    okan ne yaptın, orta doğulu musun?
    Cevapla