Murat Dedeman vefat etti!

26 Temmuz 2019, 10:40
Murat Dedeman vefat etti!

67 yaşındaki Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Dedeman ailesi acı haberi duygusal bir mesajla duyurdu.

Birçok otel ve şirketin sahibi Dedeman ailesini yasa boğan haberi duygusal bir yazı ile sevenleriyle paylaştı. Murat Dedeman'ın kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi iş dünyasında derin bir üzüntüye neden oldu.

murat dedeman

Dedeman ailesi acı haberi; "Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Dedeman'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kurucumuz Mehmet Kemal Dedeman tarafından temelleri atılan Dedeman Grubunu daha da yücelterek, Dedeman'ı iş dünyasının ve turizm sektörünün en değerli markalarından biri haline getiren merhum Murat Dedeman, bu değerlerden oluşan vizyonu ile sadece Dedeman Grubu'na ve sektörümüze değil aynı zamanda tüm iş dünyasına da ilham kaynağı olmuştur. Murat Dedeman'ın taşıdığı bu değerler bütününü, bundan sonra da Dedeman ailesi olarak büyük bir titizlikle koruyacağız" sözleri ile duyurdu. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Diyarbekirli 1 yıl önce Şikayet Et
    Hiç Allah rahmet etsin dememişler. Demek ki ihtiyaç duyulmamış. Ruhuna Fatiha da yok helallik de istenmemiş oh misss yani. Bu hangi dinin geleneği arkadaş?
    Cevapla