Berdan Mardini'den yeni şarkıya yeni imaj

08 Ekim 2019, 10:20
Berdan Mardini'den yeni şarkıya yeni imaj

Ünlü sanatçı Berdan Mardini, hakkında yapılan türkücü benzetmesine tepki gösterdi. Mardini, 'Doğuluyuz diye türkücü diyorlar.' dedi. Mardini, Reynmen hakkında da dikkat çekici yorumlarda bulundu.

Son olarak 'Tribin Olurum' şarkısını yayımlayan ünlü şarkıcı Berdan Mardini, yeni çıkaracağı şarkısı için imaj tazeliyor. Fit bir görünüme girmeyi amaçlayan Mardini, haftanın 4 günü boks yapıyor.

berdan mardini

Mardini, "Spor olmazsa olmazım. Hem sağlık açısından hem de görsel açıdan iyi olmak zorundayım. Şimdiden beş kilo verdim." açıklamasını yaptı.

RAP MÜZİĞE YEŞİL IŞIK

Tribin Olurum adlı yeni bir şarkı yayımlayan ünlü şarkıcı Berdan Mardini, hem kendisine türkücü denmesine hem de son dönemlerde adından sıkça söz edilen Reynmen ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mardini'nin açıklamaları şu şekilde:

reynmen

“Herkes bu piyasada nasibini yer. Benim yaptığım müzikle alakası dahi yok ama benim çocuklarım da Reynmen’i dinliyor. Ben takdir ediyorum, başarılı buluyorum.”

Mardin'e son dönemlerde Reynmen gibi isimlerle yükselişe geçen rap müzik ile ilgilenir mi diye soruldu. Mardin'i şu yanıtı verdi:

berdan mardini

“Doğuluyuz, kara kaşlı kara gözlüyüz diye hemen türkücü diyorlar. Oysa ben her türde şarkı okuyabilen bir sanatçıyım. ‘Senden Çocuğum Olsun İstiyorum’ türkü mü Allah aşkına? Fantezi de, pop da söylerim.” 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
8 Yorum Var
 • Osman Numan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bak Küçük Emrah da arabeski bırakıp pop yapayim dedi.. ve bitti.. Ne isen o ol...
  Cevapla
 • uCube 1 yıl önce Şikayet Et
  Reynmen'i zaten çocuklardan başka dinleyen var mı? ;))) Normal olarak kitlesi de odur. Başka türlü nasıl tıklatacak, büyükler nereden bilir reynmen ne yapıyor, ne ediyor. ;))
  Cevapla
 • Y güney 1 yıl önce Şikayet Et
  Mahsun gibi sinemaya atıl
  Cevapla
 • zırtoooo 1 yıl önce Şikayet Et
  türkücü olmak ayıp mı laaaaavvv
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Senden çocuğum olsun nedir ya Allah aşkına. Zaten başka şarkın da yok, sonra yok şöyle yok böyle. Bırak arkadaşım bu lafları, icraat göster
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun