Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun Harbiye'de!

30 Temmuz 2019, 08:47
Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun Harbiye'de!

Arabesk müziğin sevilen iki ismi Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, dün Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde konser verdi.

Dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde Hakan Altun ve Cengiz Kurtoğlu rüzgarı esti. Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Hakan Altun ve Cengiz Kurtoğlu, aynı sahneyi paylaşmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.

Cengiz Kurtoğlu, "Biletlerin tükenmesine alıştık. O da karşılıklı gönül köprüsü, sevgi köprüsü. Allah razı olsun bütün gönül dostlarımızdan. 2019'da yine Harbiye Açıkhava'da sevgili kardeşimle birlikte aşka dair olan güzelliklerden bahsedeceğiz." dedi.

cengiz ve hakan

Yaptığı işin 1980'li yıllarda başlayan bir sevda olduğunu dile getiren Kurtoğlu, "Sevgili Hakan'ın da 1990'lı yıllardan sonra başlayan sevdası. Bu sevdaya gönül verdiler. Allah razı olsun. Ellerimizden tuttular. Yüreklerimizin içine girdiler. Bizleri yalnız bırakmadılar. Biz de görevimizi icra etmek için sahnemizi alıyoruz." diye konuştu.

Hakan altun ve cengiz kurtoğlu

"4 SENEDEN BERİ PERFORMANS GERÇEKLEŞTİRDİ"

 Altun, konserde kendilerini yalnız bırakmayan hayranlarına teşekkür ederek, şöyle devam etti:"Biz yaklaşık 3-4 seneden beri Cengiz ağabey ile burada performans gerçekleştiriyoruz ve biz ilk çıktığımızda ne kadar heyecanlandıysak, şu anda da aynı heyecanı yaşıyoruz. İnsanlar sürekli bize ilgi gösterdi. Günler öncesinden biletler tükendi. Biz isteriz ki bütün sanatçı dostlarımızın her konseri ağzına kadar dolu olsun. Çünkü Harbiye Açıkhava gerçekten İstanbul'un en güzel müzik mabedi. Bunu her zaman söylüyorum. Burada şarkı söylemek çok ayrıcalıklı bir şey. Allah bize nasip ettiği için çok mutluyuz." 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar