Burcu Güneş:'Biz kraliçeyiz' diyenler ortamı yozlaştırdı

30 Temmuz 2019, 09:00
Burcu Güneş:'Biz kraliçeyiz' diyenler ortamı yozlaştırdı

Sevilen şarkıcı Burcu Güneş, geçtiğimiz akşam Nevmekan'da Akustik Muhabbet etkinliğinde hayranlarıyla buluştu.

Üsküdar Belediyesi'nin düzenlediği bir etkinlikte sahne alan Burcu Güneş, çok özel açıklamalarda bulundu.  Sanatçının Banu Karakuş moderatörlüğünde sohbet edip şarkı söylediği etkinlik, Nevmekan Sahil'in bahçesinde gerçekleştirildi. 

Türk pop müziğinin ciddi bir düşüş yaşadığına değinen Güneş, "Özellikle de son 15 yıldır çıkan ve 'Biz kraliçeyiz' diyen insanların bu işi aslında çok fazla basite indirgediğini ve ortamı da çok fazla yozlaştırdığını düşünüyorum. Maalesef yeni nesil, bu insanları şarkıcı veya örnek alınacak insan olarak görüp takip etmek zorunda kaldı" diye konuştu.

burcu güneş

Güneş, sektörün sadece revaçta olanlarla yönlendirildiğini belirterek, "Ruhunu hızlı şarkıda da dinlendirebilirsin yavaş şarkıda da veya eğlenirken de ruhunu doyurabilirsin. Ben o ruh doyuran müziği çok uzun zamandır pop müzikte duymuyorum. Ruhumu renklendiren, değiştiren, yenilik getiren insan çok az" ifadelerini kullandı. Küçüklükten itibaren müzikle iç içe büyüdüğünü ifade eden şarkıcı, çocuk yaştan itibaren babasıyla sahne aldığı yerlerde kendisini müziğin içinde bulduğunu anlattı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar