Kıvanç Tatlıtuğ ve oyunculardan deniz kaplumbağlarına destek!

31 Temmuz 2019, 08:31
Kıvanç Tatlıtuğ ve oyunculardan deniz kaplumbağlarına destek!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi ve yakın dostu ile gittiği Antalya'da yavru caretta carettaların denize ulaşmasını sağladı.

Uzun süredir ekranlardan uzak bri hayat yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ eşi  Başak Dizer ve oyuncu arkadaşı Kıvanç Kasabalı ile birlikte geçtiğimiz hafta Antalya'ya gitmişti.Ünlü oyuncular  nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağalarının korumaya alınmasının amaçlandığı projeye katıldı.Tatlıtuğ ve Dizer, 2 günlük kampta, kumsaldaki 64 yavru kaplumbağayı tek tek yuvalarından çıkarıp, denize ulaşmasını sağladı.

DENİZE ULAŞMALARINI İZLEDİ

Duyarlı oyuncu Tatlıtuğ ve eşine oyuncu arkadaşları Sedef Avcı ile Kıvanç Kasabalı da katıldı. Kıvanç Tatlıtuğ kumu kazarken hareketlilik olduğunu ve kazdıkları noktada caretta caretta olabileceğini söyledi.

kıvanç tatlıtuğ ve başak dizer

Tam o sırada Tatlıtuğ'un eline gelen yavru caretta carettalar ekibi sevince boğdu. Duyarlı oyuncular caretta carettaların deniz ulaşmasını izledi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Sivaslı 1 yıl önce Şikayet Et
    Yaşamaları gerekiyor mu onu sorgulamak lazım önce. İyilik yapıcam diye yaşam döngüsünü bozmamak lazım. Bazen başka türler ile birlikte bazı türlerin de yok olması gerekebiliyor.
    Cevapla