Bruce Lee’nin kızı Shannon Lee o filme tepki gösterdi!

03 Ağustos 2019, 12:16
Bruce Lee’nin kızı Shannon Lee o filme tepki gösterdi!

Ünlü oyuncu Bruce Lee’nin kızı Shannon Lee, "Once Upon A Time In Hollywood" adlı filminde oyuncu Quentin Tarantino’nun canlandırdığı Bruce Lee'nin rolünü eleştirdi. İşte, haberin ayrıntıları...

Ünlü Hollywood oyuncuları Brad Pitt ile Leonardo Dicaprio'nun sabırsızlıkla beklenen filmi Once Upon A Time In Hollywood adlı filminde tasvir edilen Bruce Lee'nin rolünü eleştirdi. Shannon Lee, babasının beyazperdeye aktarıldığı gibi biri olmadığı ifadesinde bulundu.

Shannon Lee

Yahoo News'e konuşan Shannon Lee “Filmde gösterilenlerin ardındaki tüm gerekçeleri anlayabiliyorum. 2 karakterin anti kahraman olduğunu ve bunun ‘acaba nasıl olurdu’ bağlamındaki bir çeşit öfke fantezisi olduğunu anlıyorum" açıklamasında bulundu.

Once Upon A Time In Hollywood

"Bariz şekilde çok fazla ırkçılık ve dışlama içeren bir zaman dilimini tasvir ediyorlar. Brad Pitt karakterini, Bruce Lee’yi yenebilecek süper havalı karakter yapmak istemelerini anlıyorum. Fakat ona, yaşadığı zamanlarda beyaz Hollywood’un davrandığı gibi davranmaları gerekmezdi”şeklinde duygularını ifade etti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar