Şarkıcı Demet Akalın geçtiğimiz günlerde Harbiye'de verdiği konser sırasında giydiği kıyafetle birçok köşe yazarının eleştirisine maruz kaldı.

Birçok ünlü isim Harbiye Açıkhava Sahnesi'ndeki konserlerine başladı. Geçtiğimiz günlerde görkemli sahnesi ile Demet Akalın konser verdi. Akalın'ı dinlemeye hayranlarının yanı sıra sanatçı dostları da geldi. Ünlü şarkıcının giydiği kıyafet daha sonra bazı köşe yazarları tarafından eleştirildi. 

demet akalın harbiye konseri

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Aslı Barış'ta bunların arasındaydı. Barış, Akalın'ı "Pamuk şekeri anımsatan elbise mayısta Kendall Jenner ile tanıtıldı. 'Demet Akalın bu, almış tabii ki' derken tasarımın 'Gülşah Saraçoğlu imzalı' olduğu bilgisi geldi. Ama gelin görün ki içine giydiği tulum da Jennifer Lopez’in turnesinde giydiği Versace bodysuit’in yan sanayisi tadında. Tamam: Herkes herkesten esinlenebilir ama... Koskoca Demet Akalın’ın üzerinde “yan sanayi” tasarımlar görmek istemiyoruz" sözleri ile eleştirdi.

demet akalın 2004 yılı paylaşımı

Tüm bu eleştirilere Akalın bir magazin sitesine açıklamada bulunarak ateş püskürdü: "Ben 2004'de de mor aynısını giymiştim onu da koy. Ne kadar acizlik, bilmeden bu benzetme! Versace giyince görgüsüz oluyorum, Türk modacı giyince yan sanayi diyorlar, her şey ortada! Dava edeceğim özür dilemezse, bu kadar anlamlı bir konseri bu şekilde lekelemeye çalışmak, çok yazık!" 

 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ;

İLİŞKİLİ HABER

Alişan'ın oğlu Burak bebeğin futbol keyfi!

İLİŞKİLİ HABER

Merve Özbey'in saatinin fiyatı dudak uçuklattı!

İLİŞKİLİ HABER

Down sendromlu gencin görülmeye değer mezuniyet sevinci!

BİR YORUM YAPIN 2

Songül 2 yıl önce

Kıskanıyo lar demet hanım başarılı insanı çekmeceler

uCube 2 yıl önce

Dava ederek ne yapacaksın para mı alacaksın? Doğru zaten bir çok paranın kaynağı da açtığınız o tazminat davaları. ;))) Ulan haram yemekten bıkmadınız, sonra başınıza iş geldiğin de dualar ile nasıl kurtulurum diye hangi duayı okuyacağınızı şaşırırsınız. :))

Toplam 1 beğeni