Ünlü oyuncu Hande Erçel'in eski menajerlik şirketi RH Pozitif Menajerlik ile olan davası düştü. Mahkeme davanın reddine karar verdi.

Son olarak Halka dizisinde rol alan oyuncu Hande Erçel, eski menajerlik şirketi RH Pozitif Menajerlik ve Yapımcılık Şirketi ile davalık olmuştu. Şirket, 6 ay önce Erçel aleyhine alacak davası açmıştı. Şirket, Erçel ile olan sözleşmelerinin 17 Nisan 2021’e kadar devam ettiğini ileri sürerek, “Sözleşme devam ettiği halde başka ajansla çalışmaya başladığı görülmüştür. Sözleşmeyi ihlal etmesi nedeniyle şimdilik 10 bin lira cezai şart ve alacağın tahsilini istiyoruz.” ifadelerinin yer aldığı gerekçeyi mahkemeye sundu.

hande erçel

Erçel'in avukatı, söz konusu davaya ilişkin şu açıklamayı sundu:

“Söz konusu şirket Hande Erçel’in kariyerini kötü yönetmiştir. Ona uzun süre iş bağlamamıştır. Hande Erçel de sözleşmeyi 1 Mart 2018’de sözlü olarak feshetmiştir. Taraflar arasındaki sözleşme, ‘kelepçe sözleşme’ niteliği taşımaktadır. Davanın reddini istiyoruz.”

Davanın son duruşması, geçen ay görüldü. Davacı şirket, davasından feragat etti. Mahkeme, feragat kararı nedeniyle mahkemenin reddine karar verdi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ;

İLİŞKİLİ HABER

Kerem Bürsin omurgasını kırmıştı! İşte ilk açıklaması...

İLİŞKİLİ HABER

Mehmet Ali Erbil bayramda sahneye çıkıyor

İLİŞKİLİ HABER

Tuba Büyüküstün'den Mara Hatun'a dair ilk görüntü!

İLİŞKİLİ HABER

Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak’a sevgi dolu paylaşımlarda bulundu!

BİR YORUM YAPIN 0