Jennifer Lopez Antalya'dan ayrıldı! İşte çarpıcı görüntüler...

08 Ağustos 2019, 09:38
Jennifer Lopez Antalya'dan ayrıldı! İşte çarpıcı görüntüler...

"Its my party" turnesiyle Antalya'da 2 gece konaklayan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, otelin açık büfesinde görüntülendi. İşte, haberin ayrıntıları...

Otelin açık büfesinden kızı ve oğlu ile yemek alan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, yemekten sonra dalga havuzunda eğlendi. İki gün kaldığı otelde vakit geçiren milyonların gözdesi Lopez, otel ve iş temposu hakkında açıklamalarda bulundu.

Jennifer Lopez

Lopez, "Yoğun programım nedeniyle ayrılmak zorundayım. Yoksa burada birkaç gün kalıp oğlum ve kızımla tatil yapmak istiyordum. Otel çok güzel. Ancak konser programım yoğun olduğu için gitmek zorundayım" açıklamasında bulundu.

Enis Arıkan

Konsere katılanların arasında olan geçtiğimiz dönemlerde Alice Müzikalinde oynayan ünlü isim Enis Arıkan, Jennifer Lopez ile aynı video kadrajında olduğu paylaşımı takipçileriyle paylaştı. Ünlü isim fotoğrafın altına komik yorumda bulundu.

Jennifer Lopez Enis Arıkan

Enis Arıkan,"Şu an Jennifer geliyor, yemek yediğim yere. Şaka değil, şu an restorana geliyor. Ne yapacağımı asla bilemiyorum. Gizli çekim yaparsam güvenlik ne yapar, telefonumu alıp atar mı bilemiyorum" şeklinde yaptığı eğlenceli yorumlarla gündeme geldi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ;

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Denge 11 ay önce Şikayet Et
    Ne diyeceğimi bilemiyorum
    Cevapla