Anne- oğul marka takılan Fahriye Evcen'in beresi dudak uçuklattı!

24 Ocak 2021, 10:24
Anne- oğul marka takılan Fahriye Evcen'in beresi dudak uçuklattı!

Karan bebeği okula yazdıran Fahriye Evcen'in yakın zamanda sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı karesindeki kombininin fiyatı dudak uçuklattı.

Güzel anne Fahriye Evcen'in geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabındaki paylaştığı pozda taktığı bere fiyatının 2000₺ olduğu, oğlu Karan'ın ise üzerindeki tulumun 422₺ olduğu öğrenildi. Baştan aşağı marka giyinen Özçivit ailesinin kombin fiyatını duyanlar her defasında şoke oluyor.

KARAN BEBEK OKUL YOLUNU TUTTU! 

Karan’ı okul çıkışı aldıktan sonra görüntülenen Fahriye Evcen, "Karan’ı okuldan aldım. Eve gidiyoruz" diyerek evinin yolunu tuttu.

Evcen, oğlunun kendisi gibi Alman ekolünde eğitim alması için Beykoz Türk Alman Üniversitesi Kampüsü’nde yer alan Frobel Anaokulu’na yazdırdığı öğrenildi.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT'İN  EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
193 Yorum Var
 • İbrahim Halil 6 gün önce Şikayet Et
  Niye bu kadını sürekli yayınlıyorsunuz?
  Cevapla
 • Şükran 1 hafta önce Şikayet Et
  Bazılarımız için hayat karın tokluğu. Biz öyle pencerelerin önünde duramayacağımızı iyi biliriz. Bari acımızla oynamayın. Ben isterim çocuğum karla tanışsın böyle bir manzarada. Yazık size. Yazık bize
  Cevapla
 • Mustafa 1 ay önce Şikayet Et
  Bu dünyada insan için en değerli olan şey ZAMAN. İnsanlar ise bu en değerli zaman'ı bu tvden para kazanan inanlara harcıyor. Birilerinin zamanı giderken diğerinin cebi doluyor. Tıpkı futbol gibi. Bunlar bu lüks yaşantılarının ve rahatlıklarının arkasındaki kahraman bizim milletimiz.
  Cevapla
 • sibel 2 ay önce Şikayet Et
  izlemeyin takip etmeyin bakalim ne olcak bu kadar reklama gerek yok sanki dünyayı kurtarmış fahriye burak bıktık artık sizden ya yeter gidin oturun evinizde artık eskidiniz
  Cevapla
 • sibel 2 ay önce Şikayet Et
  ben zaten fahriye ve burak ozcivit nasil bu kadar ünlü oldu hiç anlamadim valla cocugunu gördük de ne oldu yani çok mu onemli bıktık sizden ya
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun