Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in efekt paylaşımı beğeni topladı!

22 Kasım 2020, 09:46
Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in efekt paylaşımı beğeni topladı!

Sosyal medyada her yaptığı paylaşımla olay olan Fahriye Evcen, saç rengini değiştiren efekti kullandı. Güzel oyuncu saçlarını efektle mora boyadı. Hayranları kendi sosyal medya hesaplarından Evcen'i paylaşarak beğeni rekorları kırdı.

Her yaptığıyla olay olan Fahriye Evcen, yine sosyal medyada en çok konuşulan oyuncu oldu. Evcen, saçları boyayan Instagram efektini kullanarak paylaştığı fotoğraf beğenildi. 12 milyona yakın takipçisi olan Evcen'in yaptığı paylaşımı hayran sayfaları kendi hesaplarında paylaşarak beğeni rekoru kırmasını sağladı.

fehriye evcenden paylaşım

BURAK ÖZÇİVİT'TEN ROMANTİK!

Eşi Fahriye Evcen ile romantik bir akşam geçirmek için kendilerini sahile atan çift, trafikte sıkıştı kaldı. Arabanın çevresini çiçek satıcıları sarınca eşi Evcen'e bir demet gül alan Özçivit çiçekçilere 100 TL verdi.

KARAN BEBEĞİN KAZAĞI ÇOK KONUŞULMUŞTU

5 tane ardı sıra fotoğraf paylaşan ünlü oyuncuya beğeni ve yorum yağdı. Fotoğraf dakikalar içinde yarım milyon beğeni aldı. Hayranları her zamanki gibi Karan'ın kıyafetlerinin fiyatını ve markasını merak etti. Karan'ın üzerindeki çocuk kazağının fiyatı 49.99 TL ZARA markası olduğu öğrenildi. 

fahriye evcenin paylaşımları

KARAN'IN REKLAM TEKLİFLERİ HAKKINDA AÇIKLAMA

Burak Özçivit set çıkışında ailesiyle beraber Etiler'de yemek yedi. Oğulları Karan Özçivit ile mekan çıkışında görüntülenen ünlü çift magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti. Basında konuşulan “Fahriye Evcen’in set kuralları” başlıklı haberlerin doğru olmadığını söyleyen Evcen, “öyle şartlarım yok” demekle yetindi.

Karan bebeğe gelen reklam teklifleri için Evcen, “Henüz çok küçük böyle bir şeye ihtiyacımız yok” diyerek son noktayı koydu. Ayrıca Karan bebeğin giyim tarzının büyük ilgi gördüğü söylenilince Evcen, oğlunu kendi zevkine göre giydirdiğini belirtti.

fahriye evcen ve oğlu karan bebek etilerde görüntülendi

Sosyal medyanın favori çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in oğulları Karan bebek için okul araştırmasına girildi. El birliğiyle daha şimdiden okul arayan çiftten Burak Özçivit, ”Fahriye onun araştırmasını çok iyi yapıyor. Hazırlıklara başladı. Bir yaşında olmasına rağmen önden yapılıyormuş. Bizim dönemimizde öyle bir şey yoktu ama tabii çağ değişiyor, bu devir öyle bir devir" dedi.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT'İN  EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
190 Yorum Var
 • sibel 3 hafta önce Şikayet Et
  izlemeyin takip etmeyin bakalim ne olcak bu kadar reklama gerek yok sanki dünyayı kurtarmış fahriye burak bıktık artık sizden ya yeter gidin oturun evinizde artık eskidiniz
  Cevapla
 • sibel 3 hafta önce Şikayet Et
  ben zaten fahriye ve burak ozcivit nasil bu kadar ünlü oldu hiç anlamadim valla cocugunu gördük de ne oldu yani çok mu onemli bıktık sizden ya
  Cevapla
 • Ayşe 1 ay önce Şikayet Et
  Dunyada tek dert bu sanki anne baba ünlü diye çocukta şanslı oluyor niye bir köylü çocuğunu ünlü yapmıyorsunuz işte heryerde esitsizlik
  Cevapla
 • Reco 1 ay önce Şikayet Et
  Sonradan görmelik bu olsa gerek...
  Cevapla
 • Köylü 1 ay önce Şikayet Et
  Acaba bir çocuk montuna 4500 TL verenler zekâtını tam verebliyormu
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun