Koronavirüs mücadelesi için destek çağrısı yapan duyarlı oyuncu Leonardo Dicaprio, bir hayranına 2021 yılında gösterime girmesi beklenen Killers of the Flower Moon filminde görünme şansı tanıdı.

Leonardo Dicaprio, sosyal medya üzerinden usta oyuncu Robert De Niro ortak canlı yayına bağlanarak koronavirüs ile mücadele için destek yapılması çağrısında bulundu.  İkili ayrıca başrolleri birlikte oynadığı 2021 yılında gösterime girecek olan Killers of the Flower Moon filmin sahnelerinde bağış yapanlara da yer vereceklerini duyurdu.

Leonardo Dicaprio bağış yapanı filminde oynatacak

Canlı yayına ortak bağlanan usta oyuncular "Amerikan yemek bağışı kampanyası başlattık, ihtiyacı olan herkese ulaşması için. En iyi gönüllü yardım platformu olan "allinchallange" olduğu için yardımlarınızı buradan talep ediyoruz. Robert ve ben Killers of the Flower Moon adlı yeni bir filmde oynayacağız, bağış yapan bu filmde yer alma şansı yakalayacak." şeklinde duyuru yaptı.

robert de Niro ve Leonardo dicaprio destek çağrısı yaptı

LEONARDO DİCAPRİO HAKKINDA BİR GERÇEK ORTAYA ÇIKTI!

Oyuncu Edward Norton, 2016 yılında Galapagos Adaları’nda deniz biyoloğu Sylvia Earle ile dalış turundayken Leonardo DiCaprio’nun imdadına yetiştiğini açıkladı. The Jonathan Ross Show’da yakın arkadaşı Leonardo Dicaprio hakkında konuşan Norton, gerçekte yaşanmış bir olayı tüm izleyenlerle paylaştı.

Edward Norton

Olayın çok abartıya kaçırılmaması talep eden ve yalın bir şekilde açıklama yapan Norton, "Galapagos Adaları’ndaydık. Müthiş bir denizbilimci olan Sylvia Earle ile tüplü dalış yapıyorduk. Leo’yu uzun zamandır tanıyorum, etrafında hayvanlar olunca aklını yitiriyor. Gerçekten onlar için çocuksu bir tutkusu var. 100 benekli fulya balığı sürüsü altımızdan geçti ve ben onun yüzündeki ifadeyi gördüm. Fotoğraf makinasıyla baktığını gördüm. 16 yaşımdan beri dalış yapıyorum. Düşünceli bir şekilde saatime baktım ve ‘Tüpümüzün bitmesi çok yakın’ dedim...."

Edward Norton haberleri

"....Dalıp gittiğini gördüm ve bunun iyi bir şey olmadığını biliyordum, bu nedenle onu takip ettim çünkü kendi kendime düşündüm, o bu balıkların peşinden gidiyor, havası bitecekti ve bitti de" şeklinde açıklama yapan Norton, yakın arkadaşı Leonardo Dicaprio'nun hayatını kurtardığını açıkladı.

leonardo dicaprio edward norton

DİCAPRİO YAPTIĞI BAĞIŞ İLE SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE!

Herkesin çevreci kimliğiyle tanıdığı ünlü Hollywood oyuncusu Leonardo Dicaprio, bir yardım gecesinde yaptığı 100 bin dolar bağış ile sosyal medyada konuşulan en duyarlı sanatçılar arasında yer aldı.

Leonardo Dicaprio 600 bin lira bağış yaptı

44 yaşındaki ünlü aktör DiCaprio, geçtiğimiz aylarda meslektaşı Will Smith ile Amazon Yağmur Ormanları fonuna aktarılmak üzere sınırlı sayıda ayakkabı üretmişti.

Dicaprio, 16 yaşındaki İsveçli iklim aktivisti Greta Thunberg'e de destek vermişti.

LEONARDO DİCAPRİO'DAN İTİRAFLAR;

Ünlü olmasını şansa bağlayan yetenekli oyuncu Leonardo DiCaprio medya sektörü ve kariyeri hakkında açıklamalarda bulundu. Duygularını ilk defa dile getiren oyuncu, çarpıcı sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte,44 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncudan itiraflar...

Leonardo DiCaprio

Dicaprio,“Bu sektörde büyüdüm. Birçok arkadaşım oyuncu... İş alabilmenin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bu denli şanslı olmasaydım, hayatım çok daha farklı olabilirdi.”“Bunun hayali bir dünya olduğunu ve bir iyilik meleğinin gelip, sizi seçtiğini düşündüm. O anda şans yüzüme gülmeseydi, şu an burada konuşuyor olamazdım” şeklinde açıklamada bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Serenay Sarıkaya sosyal medyadan paylaştı: Yeniden beraberiz!

İLİŞKİLİ HABER

Sezen Aksu'nun 1978 yılındaki TRT arşiv görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu

İLİŞKİLİ HABER

Büşra Pekin "karantina nihayet biter" videosuyla güldürdü!

BİR YORUM YAPIN 0