Çağatay Ulusoy'dan 6 milyon TL'lik yatırım!

18 Ocak 2021, 10:44
Çağatay Ulusoy'dan 6 milyon TL'lik yatırım!

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Çeşme’de yatırım amaçlı villa aldı. Yeni evine 6 milyon TL’ye ödeyen yakışıklı oyuncu, önümüzdeki günlerde satışa çıkaracak. Ulusoy, servetine servet katacak.

Ekranların en çok sevilen oyuncularından biri olan Çağatay Ulusoy, dizi ve reklam filmlerinden elde ettiği kazancı gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. Oyuncunun, yatırım amaçlı İzmir Çeşme’de tek kat üzerine inşa edilmiş müstakil villa satın aldığı iddia edildi.

Ulusoy’un, yeni evi için 6 milyon TL ödediği öğrenildi. Oyuncu, 4 artı 1 havuzlu villasını baştan aşağı yeniledikten sonra satışa çıkaracak.

ÇAĞATAY ULUSOY AVRUPA'YA AÇILIYOR!

Oyuncu Çağatay Ulusoy ticaretteki başarısını da kanıtladı. Karadeniz çaylarıyla ürettiği soğuk çayın satışları ABD'de iyiye gitti. Bunun üzerine genç oyuncu çay üretimine Avrupa'da da devam edecek.

Tam not alan çayı neredeyse tüm market raflarında yerini aldı. 30 yaşındaki genç ve yakışıklı oyuncu Teakina adındaki soğuk çay üretimi ile Türkiye'nin çayını da tanıtmış oldu. İngiltere'nin başkentinde başlayacak olan satışından sonra Ulusoy, Türk kültürünün vazgeçilmezlerinden biri olan Türk kahvesi ve lokumu içinde yeni bir ticarete atılacak. 

çağatay ulusoyun çayları tuttu

KIVANÇ TATLITUĞ'A KOMŞU OLACAK!

Oyuncu Çağatay Ulusoy, ev almaya karar verdi. En yakın dostuna yakın evlere bakan Ulusoy, Zekeriyaköy'deki villasına ödediği kiradan kurtulmak istediğinden böyle bir karar aldığı öğrenildi. Kıvanç Tatlıtuğ'un Kermerburgaz'daki evine yakın evlere bakan Ulusoy'un 5 milyon TL gözden çıkardığı ortaya çıktı. 

geçtiğimiz yaz bodrumda beraber tatil yaptılar

MÜCADELE ÇIKMAZI ÇEKİMLERİ!

Hakan: Muhafız'dan sonra Netflix için Mücadele Çıkmazı filmini çeken Çağatay Ulusoy, sık sık imaj değiştirdi. Sadece saç sakal olarak değil aynı zamanda aşırı kilo alan Ulusoy'un bu sıklıkla imaj değiştirmesi hayranlarını şaşırttı.

çağatay ulusoy mücadele çıkmazı

BALIK TUTKUNU ÇAĞATAY!

Uzun süredir gözlerden uzak durmaya çalışan yakışıklı oyuncu, yaz boyunca denizlerde vakit geçirdi. Dalmayı çok seven Ulusoy yakın arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile birçok balık yakalandı. Sezon kapanmasına rağmen denizden dönmeyen Ulusoy, o anlara dair sosyal medyada yeni bir paylaşımda bulundu.

çağatay ulusoy tutuğu balığı sosyal medyadan paylaştı

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar