Valse adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayarak dünya çapında yetenekli performansı ile müzik listelerinin arasında kendinden söz ettiren Rus piyanist Evgeny Grinko, Ruslar ile Türkler arasındaki kıyaslamayla gündeme geldi. İşte, haberin ayrıntıları...

Rus kökenli Evgeny Grinko, Moskova'nın yakınında Zhukovsky adlı küçük bir kasabada yaşayan hırsı ve yeteneği ile adını tüm dünyaya duyuran başarılı piyanist, son zamanda Youtube en çok tıklanan ve dinlenen müzisyen olarak da biliniyor. Geçtiğimiz günlerde Grinko, Türk ve Rus seyirci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Evgeny Grinko

16 Ağustos Cuma günü Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşan Evgeny Grinko,"Türkiye'de gezmek ve konser vermek çok ilginç. Biraz yorucu ama çok keyifli. Türk seyircisini çok seviyorum. Çok sıcaklar. Tepkilerini baştan gösteriyorlar. Mesela Rusya'da şarkı bitince alkışlar insanlar. Türkiye'de ise sevdikleri bir şarkı başladığında alkışlıyorlar. İlk başta çok ilginç gelmişti bana ama alıştım" açıklamasında bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Nesrin Cavadzade'nin La Casa De Papel dizisindeki karakteri yalan oldu

İLİŞKİLİ HABER

Buse Varol ve Alişan'dan Burak bebekle yeni paylaşım!

BİR YORUM YAPIN 0