İpek Yaylacıoğlu Arka Sokaklar dizisine veda etti! İpek Yaylacıoğlu kimdir?

19 Ağustos 2019, 09:54
İpek Yaylacıoğlu Arka Sokaklar dizisine veda etti! İpek Yaylacıoğlu kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde ayrılıklar peşi sıra geldi. 13 yıldır dizide rol alan Furkan Göksel, geçtiğimiz hafta diziye veda ettiğini açıkladı. Bu kez de Pınar karakterini oynayan oyuncu İpek Yaylacıoğlu diziye veda ettiğini duyurdu. Peki İpek Yaylacıoğlu kimdir?

13 yıldır Kanal D'de oynayan ve adeta fenomen hale gelen Arka Sokaklar dizisinde bu yıl iki genç oyuncu veda etti. Bunlardan biri Furkan Göksel'di. Göksel, sosyal medya hesabından yeni sezonda yer almayacağını duyurdu.

ipek yaylacıoğlu

Daha sonra ise 9 yıldır Rıza Komiserin kızı Pınar'ı oynayan İpek Yaylacıoğlu da veda ettiğini söyledi. Oyuncu "Yüzlerce fotoğraf koysam da, sizin sevginiz ve desteğinizle tamamladığım 9 senemi anlatmam mümkün değil. İyi ki varsınız, iyi ki hepinizi tanımışım. Her şey için teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum" sözleri ile sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

ipek yaylacıoğlu veda paylaşımı

İPEK YAYLACIOĞLU KİMDİR?

31 Temmuz 1984 yılında İstanbul'da doğan oyuncu, Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümünde eğitim aldı. Daha sonra Londra'da şapka tasarımı eğitimi almış; diksiyon, grafikerlik ve birçok oyunculuk kursuna gitti. 2009 yılında Arka Sokaklar dizisine dahil olan oyuncu 2019 veda ettiğini söyledi. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar