Acun Ilıcalı'dan İbrahim Büyükak’a doğum günü sürprizi

Dün akşam Fenerbahçe'nin Gazişehir Gaziantep ile oynadığı maçı izlemeye giden Acun Ilıcalı maç sonrası yakın dostu İbrahim Büyükak'ın doğum gününü kutlamaya gitti.

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı koşturmacasının arasında yakın arkadaşlarının doğum gününü unutmuyor. Ilıcalı önce Fenerbahçe'nin Gazişehir Gaziantep ile oynadığı maçını izledi. Sonrasında  İbrahim Büyükak’a sürpriz yaptı.

ibrahim büyükak

ibrahim büyükak

Ilıcalı 35 yaşına giren arkadaşı Büyükak’a minik bir pasta ile doğum gününü kutlamaya gitti.  Doğum Günü’nde Ilcalı’nın yakın arkadaşı Esat Yontuç ve Emre Belözoğlu’da vardı.

Büyükak’ın yakın arkadaşları Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç’un yokluğu ise dikkat çekti.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Ege'de milyonluk keyif!

İLİŞKİLİ HABER

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Ege'de milyonluk keyif!
80’lerin efsanesi "He-Man" geri dönüyor

İLİŞKİLİ HABER

80’lerin efsanesi "He-Man" geri dönüyor
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0