Neslihan Atagül'e anlamlı doğum günü hediyesi!

23 Ağustos 2019, 10:52
Neslihan Atagül'e anlamlı doğum günü hediyesi!

20 Ağustos'ta 27 yaşına giren oyuncu Neslihan Atagül'ün hayranlarından duygulandıran doğum günü hediyesi geldi. Atagül, hediyeyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Oyuncu Kadir Doğulu ile evli olan Neslihan Atagül'ün hayranları Tohum Otizm Vakfı’nın ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın ortak yürüttüğü projeye bağışta bulundu.

neslihan atagül ınstagram

Oyuncu doğum günü nedeniyle hayranlarının kendisi adına yaptığı bu bağışı işte şu sözlerle anlattı:

"Öğrendiğimde çok neşelendiğim, duygulandığım ve memnun olduğum bir haberi sizlerle paylaşmak ve teşekkür etmek isterim. Bana doğum günü hediyesi olarak yapılan bağışlar ile Tohum Otizm Vakfı’nın ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın ortak yürüttüğü projede tüm Türkiye çapında eğitim materyali ve donanım eksiği bulunan özel eğitim sınıflarından birinin donatılması için gereken miktar çok hızlı bir sürede toplanmış.

Neredeyse iki sınıf açılacak kadar bağış toplanmış sizlerin sayesinde. Ne güzel bir doğum günü hediyesi! Anlamı çok büyük. Devamının gelmesini ümid ederim... Teşekkür ederim... Gönlümüz, sevgimiz bir. İyi ki varsınız!"

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Neslihan sevenler 1 yıl önce Şikayet Et
    İyiki doğdun şeker kız mutluluk ve başarılar diliyoruz enginle şahane bir çift oldunuz dörtgözle diziyi bekliyoruz.kadir bizleri hayal kırıklığına uğrattı bir mesaj atacak kadarda mı vakti yok senin gösterdiğin duyarlı lığı ondanda beklerdik . Canın sağolsun daima arkandayız seninleyiz.başarılar
    Cevapla