Turabi katıldığı yarışmalardan 7 milyon TL kazandı!

27 Ağustos 2019, 10:15
Turabi katıldığı yarışmalardan 7 milyon TL kazandı!

Amerika'nın meşhur programlarından biri olan The Challenge yarışmasında Turabi 5 yılda servet kazandı. Sürekli birinci gelerek ülkemizi sevindiren ünlü isim yeni sezonda da yarışmada yer alıyor.

2005 yılında katıldığı Survivor yarışması ile adını duyurmayı başaran Turabi, daha sonra ünü Amerika kıtasına kadar ulaştı. Ünlü isim Amerika da düzenlenen büyük yarışma programlarına katılarak da başarısını kanıtladı. 5 yılda 7 milyon TL kazanan Turabi tüm gelirini ailesine verdiğini söyledi.

turabi

28 Ağustos'da başlayacak olan Amerika-İngiliz yapımı programa katılayacak olan Turabi, "Rakiplerimi gördüm, karşılarında son derece şanslıyım. Allah izin verirse bu yarışmayı da kazanacağım" şeklinde konuştu.

turabi

Ünlü yarışmacı "5 yılda kazandığınız 7 milyon TL’yi ne yaptınız? Bu parayı aldıktan sonra tanımadık akrabalar çıktı mı?" sorusuna da "Kazandığım parayı son kuruşuna kadar aileme verdim. Cebimde 50 ya da 100 TL ile geziyorum. Hesap cüzdanlarım annem, babam ve kardeşimde. Ben onlardan harçlık alırım" cevabını vermişti. 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİNLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar