İrem Derici merdivenlerden düşüp ayağını kırdı

Ünlü şarkıcı İrem Derici, evinin merdivenlerinden düşüp ayağını kırdı. Ödem oluşan şarkıcı, iğne tedavisi görüyor.

Dubleks bir evde ikamet eden şarkıcı İrem Derici, evinde ayağını kırdı. Çamaşırları astıktan sonra çalan telefonuna bakmak için aşağıya inmeye çalışan Derici, bu sırada merdivenlerden düşerek ayağını kırdı. Ödem oluşan Derici'nin, 3 gündür iğne vurulduğu öğrenildi.

Saplantılı hayranı yüzünden zor günler geçiren ve evini dahi değiştirmek zorunda kalan şarkıcı İrem Derici, son dönemin modası sosyal medya detoksuna uymuştu. Derici, Instagram hesabındaki tüm paylaşımları kaldırmıştı. Yalnızca detoksa girdiğini açıklayan bir paylaşım bırakan Derici, 30 gün boyunca İnstagram'da bulunmayacağını açıklamıştı.

irem derici instagram

irem derici instagram

EVİNİ KAPATTI

Ünlü şarkıcı İrem Derici, saplantılı hayranı yüzünden yaşadığı zor günleri geride bırakmaya çalışıyor. Derici, evini kapatıp tamamıyla ailesiyle beraber yaşamaya başladı. Evdeki eşyalarını ise bir depo kiralayarak, buraya yerleştirdi.

SAPLANTILI HAYRANI HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

İrem Derici'nin evine kadar giden, şarkıcıyı taciz eden Erol K., mahkeme karşısına çıktı. Sanık Erol K., hakkındaki tüm suçlamaları, "İrem Derici ile tanışmak için İstanbul'a çiçekle geldim. Eve gittiğimde kapıyı yardımcısı açtı. İrem hanımın evde olmadığını, sonra geleceğini söyledi. Sonra ben tekrar İrem hanımı görmek için kapıyı çaldım. Kimse kapıyı açmadı. Yaklaşık 2 gün boyunca önce iddianameye konu mesajları attım. İrem hanımın evinde çalıştığı yardımcısına İrem hanımı sevdiğimi söyledim. 26 Ağustos tarihinde evin kapısını çaldım ama kimse açmadı. Kötü bir amacım yoktur. Pişmanım." açıklamasıyla kabul etti.

Derici'nin avukatı Ayşegül Mermer, "Sanık savunmalarında eylemi gerçekleştirdiğini kabul ediyor. Müvekkilim İrem Derici, konser nedeniyle duruşmaya katılamadı. Önümüzdeki celse kendisi de gelecek." açıklamasında bulundu. Mahkeme, bir sonraki celsede İrem Derici'nin de beyanda bulunmasına karar vererek, davayı erteledi.

EVİNİ DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDI

Şarkıcı İrem Derici, saplantılı hayranı yüzünden evini değiştirmek zorunda kaldı. Annesinin korkularına da dayanamayan Derici, güvenlikli bir siteye taşındı. Derici durumu, “Bu olay yüzünden evimi değiştirdim. Hiç de istemediğim bir şeydi ama ailem endişe duydu. Özellikle annem çok korktu. O yüzden güvenlikli bir siteye taşındım.” sözleriyle açıkladı.

"KONSERİNDE YANGIN ÇIKTI"

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı için konser verdi. Konser sırasında facianın eşiğinden dönüldü.Atılan havai fişeklerden biri, organizasyon firmasının minibüsüne isabet etti.

İçerisinde havai fişeklerin bulunduğu belirtilen minibüs, bir anda alev aldı. Yanan minibüs, itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

irem derici konser

irem derici konser

yanan minibüs

yanan minibüs

'DOSTLARINIZI İHMAL ETMEYİN...'

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Instagram üzerinden bir mesaj yayımladı. Dinlediği bir şarkının bağlantısını paylaşan ve üzerine bir dizi yazı yazan Derici, paylaşımıyla duygulandırdı. Derici'nin mesajı şöyle:

'02.15'teki o yorgunluk ve çaresizlik, o tam olarak "hayat" işte... En sevdiklerin ellerinden kayıp giderken hiçbir şey diyemiyorsun. Desen de nafile... Düğünlerde ve cenazelerde karşılaşmak acı. Dostlarınızı ihmal etmeyin. Her giden size birbirinizi daha çok sevmeniz ve kollamanız için gidiyor belki de. Onların yüzünü kara çıkarmayın.'

İŞTE O PAYLAŞIM;

irem derici instagram

irem derici instagram

TACİZCİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde üzücü bir haberle gündeme geldi. Şarkıcının evine kadar gelen hayranı, ünlü şarkıcının panik yaşamasına neden oldu. Gözyaşları içinde emniyete giden Derici, evine kadar gelen bu kişinin kendisine taciz mesajları attığını da belirtti.

Şarkıcının Harbiye'de oturduğu eve zorla girmeye çalışan kişi, evin kapısını açan görevliye, 'Ben İrem Derici'ye aşığım.' dedi ve evden uzaklaştı.

irem derici

irem derici

Görevli durumu Derici'ye aktardı. Şarkıcı paniğe kapıldı. Kısa bir süre sonra aynı şahıs elinde çiçek demetiyle görüldü. Görevli hemen Derici'ye haber verdi. Şarkıcı korku içerisinde Harbiye Polis Merkezi'ne giderek ifade verdi.

Derici, kişinin kendisine sürekli taciz mesajları attığını anlattı. Şahsın isminin Erol K. olduğu bildirildi. Şahıs hakkında, 4 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Buğra Gülsoy oğlunu paylaştı!

İLİŞKİLİ HABER

Buğra Gülsoy oğlunu paylaştı!
Oyuncu Sercan Badur'un evine hırsız girdi! 35 bin TL'lik zarar...

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Sercan Badur'un evine hırsız girdi! 35 bin TL'lik zarar...

BİR YORUM YAPIN 5

Abdülhamid Han 3 yıl önce

Polisin yetkisi genişlesin sapık tacizci önce dayak yesin sonra hapse gitsin

Teen 4 yıl önce

Kimki bi, hiç duymadım.

Bekir 4 yıl önce

simdi duyduk.

Emre 4 yıl önce

İyi ki güzel bir siman, güzel bir sesin, güzel bir karakterin yok. O sapığı sen ayarlamış olmayasın.

Toplam 3 beğeni

Yeter 4 yıl önce

Sapığın ve sen ve senin gibiler ve sapığın gibiler sizler olmasanız keşke

Toplam 6 beğeni