Çaycı Hüseyin ölmedi, yaşıyor ama korkuyor! Çaycı Hüseyin Alpalslan Özmol kimdir?

29 Aralık 2020, 14:35
Çaycı Hüseyin ölmedi, yaşıyor ama korkuyor! Çaycı Hüseyin Alpalslan Özmol kimdir?

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Çaycı Hüseyin karakteri ile akıllara kazınan Alparslan Özmol dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Çaycı Hüseyin öldü haberleri ile ilgili konuşan Özmol: “Neden sürekli ölüm haberi çıkıyor bilmiyorum. Ama günün birinde bir fenomenin tık almak için beni öldürmesinden korkuyorum.” ifadelerine yer verdi. Peki Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i Alpaslan Özmol kimdir?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Alparslan Özmol, 2002 ile 2019 yılları arasında yayınlanan 'Çocuklar Duymasın' dizisinde canlandırdığı Çaycı Hüseyin karakteri ile tanınarak büyük ün yaptı ve herkes onu çok sevdi. Fakat ilginçtir ki, yıllardır sosyal medyada öldüğü iddiası ortaya atılıyor ve ünlü oyuncu her seferinde bu iddiaları üzülerek yalanlıyor.  Son olarak koronavirüs vakaları ülkemizde görünmeye başladığı ilk günlerde Alparslan Özmol yine sosyal medyada trend topic oldu. Bu kez 'Türkiye'de koronavirüse yakalanıp yaşamını yitiren ilk kişi' şeklindeydi haberler. Özmol dayanamayıp esprili bir basın açıklaması yapmıştı. "Yıllardır hakkımda çıkan Çaycı Hüseyin öldü haberleri asılsızdır. Ben ölmüşüm peki bundan benim niye haberim yok? Zaman zaman arıyorlar öldüm mü ölmedim mi soruyorlar. Yeter artık, adamı hasta etmeyin. Siz hiç merak etmeyin ben ölünce size haber vereceğim" dedi. 

Mart ayından beri hakkında öldü haberi çıkmayan Özmol'u " Şuanda ekranda tekrarları yayınlanıyor dizinin fakat benimle yetişen çocuklar beni şu an göremiyor benim ne yaptığımı merak ediyor. Yeni nesil de elinde cep telefonu ve sosyal medyayla yaşıyor. Onlar için öldürmek çok basit, ortaya bir iddia atıveriyorlar. Çok kez öldüm, ama kendini fenomen zanneden biri ortaya çıkıp da ‘Ben gerçekten bunu öldüreyim, öteki dünyaya göndereyim’ derse ne olacak. Sanal alemin insanlarımız kendilerini kanıtlamak için böyle bir delilik yapabilir, yapabileceklerine inanıyorum. Fenomen olmak için ‘Ölmedi ölmedi dediniz ama bakın ben öldürdüm’ diyebilir. Böyle bir ruh hali bir dengesizlik yaşanabilir. Bunun önlemini kendi çapımda alıyorum. Paranoyakça değil ama tedbir alıyorum. Ben şu an size kendimi kanıtlıyorum ama ertesi gün yine bir öldü haberi çıkıyor sonra yine bir ekrana çıkıyorum, bu kez kimse inanmaz oldu. Günün birinde bir başrol oyuncusu çıkıp da bunu gerçekleştirebilir. Bu duruma devlet el atmalı, devlet bu iddiaları ortaya atanlarla ilgilenmeli, benim gücüm yetmez önlem almaya. "açıklamasında bulundu.

‘ADAMI HASTA ETME’ LAFI BABAMINDI

Bu replik babama aittir. Ben çocukken, o arkadaşlarıyla oturur sohbet ederken, ben yaramazlık yapınca bana dönüp, ‘Adamı hasta etme’ derdi. Ben bunu senaryoya doğaçlama ekledim. Bir de ‘çaylarrrrrr’ repliğinin sonundaki 5 tane R bana ait. Dizide Selami’ye çay götürürken odaya girince masasına gidene kadar birkaç adım atmam gerekiyordu bende o süre boş geçmesin diye R’lere bastırdım çaylarrrrr böyle çıktı.

MAFYA HÜSEYİN OLARAK GERİ DÖNÜYORUM

İnternette komedi dizisi yapacağız. Metin Şentürk de yer alacak kadroda. 10 bölümün senaryosu hazır yeni yılda çekimlere başlayacağız. Ben yine Hüseyin’im ama bu kez Mafya Hüseyin olacağım. Mafyavari bir karakter olarak izleyicinin karşısına çıkacağım. Dizinin açılışında bir konuşma yapacağım ‘Ben yaşıyorum, ölmedim. Bir düşmanım var bu haberleri bilinçli olarak o çıkarttırıyor’ diyorum ve sonrasında o düşmanım dediğim kişiyle yani Metin Şentürk’le atışmalarımız başlıyor.

Özmol üzerinden esprili paylaşımlar yapan kullanıcılar, daha önce de 'Kral geri döndü' şeklindeki esprileri Özmol'un görseliyle beraber paylaşmışlardı. Özmol, hakkında bir kez daha çıkan Çaycı Hüseyin öldü haberlerine ve Çaycı Hüseyin TT'sine, çektiği komik bir videoyla yanıt vermişti.

KORONAVİRÜS ESPRİSİ

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile ilgili yapılan mizahlardan payını, oyuncu Alpaslan Özmol da aldı. Özmol hakkında bir kez daha, koronavirüs nedeniyle öldü paylaşımları yapılmaya başlandı ve çaycı Hüseyin şeklinde sosyal medya gündemine yerleştirildi. Birçok kullanıcı ise bu mizah nedeniyle, Özmol hakkında çıkacak gerçek bir habere artık kimsenin inanmayacağını belirten paylaşımlarda bulundu.

KORONAVİRÜS'TEN ÖLDÜ İDDİASI

Oyuncu Alpaslan Özmol, merhum Münir Özkul'dan sonra hakkında öldü haberleri en çok yapılan kişi olarak dikkat çekiyor. 

ÇAYCI HÜSEYİN ALPASLAN ÖZMOL KİMDİR?

19 Nisan 1976 tarihinde Almanya'nın Hamburg şehrinde, gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Şu ana kadar 20 projede rol alan Özmol, Ayrılsak da Beraberiz ve Çocuklar Duymasın dizilerinde canlandırdığı Çaycı Hüseyin karakteriyle tanınmıştır. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
14 Yorum Var
 • Zeki 4 ay önce Şikayet Et
  Bugün manisa da daydı
  Cevapla
 • Azize Balak 10 ay önce Şikayet Et
  Ben öldümü ölmedimi anlamadım. Ama bu haberler kesinlikle doğru olamaz. Hem korona virüsü türkiyede olsaydı çoktan haberimiz olurdu
  Cevapla
 • mesude 10 ay önce Şikayet Et
  bu adami her sene siz öldürüyorsunuz yoksa bizim haberimiz yok yani
  Cevapla
 • Gökhan 11 ay önce Şikayet Et
  bu adam ölüp gitsede akılllarda hep şu kalacak caylarrrrrrr.
  Cevapla
 • delirdim artık 11 ay önce Şikayet Et
  ALLAH sağlık afiyet versin de başka derdimiz mi yok ALLAH için.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun