Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a iki bomba transfer!

11 Eylül 2019, 09:54
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a iki bomba transfer!

5. sezonu ile ekranlara gelecek olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisine geçtiğimiz hafta üç bomba transfer yapılmıştı. Bu hafta ise iki ismin daha dahil olduğu duyuruldu. Geçen hafta diziye dahil olan Naz Elmas çekimlerin başladığına dair paylaşımda bulunmuştu.

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin sezon finalinde Deniz Çakır, Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Zara ve Okan Turan gibi oyuncular veda etmişti. Bunun ardından diziye gelecek olan karakterler merak konusu oldu.

edho

Geçtiğimiz haftalarda yayınlandığı gün reyting rekoru kıran diziye bu sezon Çukur'da Baykal karakterini oynayan Burak Sergen ve Naz Elmas ile Selda Alkor dahil oldu.

naz elmaz, burak sergen, selda alkor

EDHO dizisine yeni katılan Naz Elmas, sosyal medya hesabından efsane oyuncular Oktay Kaynarca ve Burak Sergen ile paylaşım yaptı. Çekimlerin de başladığını hayranlarına duyurdu. 

oktay kaynarca, naz elmas ve burak sergen17 Eylül günü seyirci ile buluşmaya hazırlanan EDHO'ya bu hafta iki kişi daha dahil oldu. Dizinin kadrosuna Kutay Sungar ile Ufuk Tevge katıldı. İki oyuncu Burak Sergen'in çocuklarını oynayacak.

ufuk tevge ve kutay sungar

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar