Oyuncu Burcu Kıratlı ve şarkıcı Sinan Akçıl'ın 9 aylık evliliği tek celsede bitti. Adliye çıkışında gazetecilere "Üzücü bir durum ama hayırlısı olsun. Yürütemedik" şeklinde konuştu.

Beykoz Adliyesi'nde görüne boşanma davasında Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın 9 aylık evliliği tek celsede bitti. Anlaşmalı olarak yapılan boşanma çıkışında Akçıl, "Üzücü bir durum ama hayırlısı olsun. Yürütemedik" şeklinde konulurken Kıratlı farklı bir kapıdan çıkıp uzaklaştı. 

BURCU KIRATLI VE SİNAN AKÇIL BOŞANDI

NE OLMUŞTU?

Amsterdam'da yıldırım nikahı ile evlenen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, şiddetli geçimsizlikten dolayı boşanma kararı aldı. Evlendikleri günden beri magazin gündeminden düşmeyen ikili her seferinde boşanma haberlerini yalanlasa da geçtiğimiz hafta sosyal medya hesaplarında birbirlerini takipten çıkardı.

sinan akçıl ve burcu kıratlı

Beraber oldukları fotoğrafları da silen ikiliden Kıratlı, "Akçıl" soy ismini de silince boşanacakları iddiaları güçlendi. Bu haberler ardından Akçıl'da avukatlarına boşanma davasını açtıklarına yönelik talimat verdiği öğrenildi.

sinan akçıl ve burcu kıratlı

Tüm bu haberlerin gölgesinde geçtiğimiz gün ünlü oyuncu Kıratlı'nın "boşanma partisi" yaptığı söylendi. Ancak kıratlı sosyal medya hesabından ateş püskürerek haberi yalanladı. 

burcu kıratlı boşanma partisi açıklaması

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

BİR YORUM YAPIN 0