Karın yağmasıyla fotoğraf çekilmek için kendini dışarı atan ünlüler arasında Sinem Kobal da yer alıyor. İşte, Kobal'dan kar pozu...

Oyuncu Sinem Kobal, aylardır beklenen kar yağışının ardından kendini fotoğraf çekilmek için dışarı attı. Kobal, elindeki kupası ve eflatun pijamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

İŞTE SİNEM KOBAL'DAN KAR POZU;

Yakın arkadaşı ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu'nun başrolünü üstlendiği "Güzelliğin Portresi" adlı beyazperde filminin galasına katılan oyuncu Sinem Kobal, şıklığı ile göz kamaştırdı. Kobal, magazincilerin bebek sebebiyle mi ekranlardan uzak kalıyorsunuz sorularına kaçamak yanıt verdi. 

“Çok heyecanlıyım. Çok sevdiğim meslektaşlarımın oynadığı filmi izlemek için geldim” şeklinde duygularını dile getiren Kobal, magazincilerin , “Ekranlara ara vermenizin sebebi bebek mi?” sorusuna ise “Güzel bir galadayız, teşekkür ederim. Onlara destek vermek için geldim” şeklinde kaçamak yanıt verdi.

GÜZEL YEMEK YAPARIM!

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'taydı. Başarılı oyuncu elinde taşıdığı yemek kabı ile dikkatleri çekti. Magazinci arkadaşların "Yemeği siz mi yaptınız" sorusuna Kobal, “Evet, güzel yemek yaparım” şeklinde yanıt verdi.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Sinem Kobal'ın sosyal medyada paylaştığı ilgi çekici fotoğrafa, Kobal'ın takipçisinden beklenilenin aksine değişik bir yorum geldi. Takipçi Kobal'ın eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarına yönelik herhangi bir kıskançlıkta bulunup bulunmadığını sorarken yaşaması gereken hayat tarzına da açıklık getirdi.

İŞTE KOBAL'IN O PAYLAŞIMI;

Takipçi Kobal'ın bu paylaşımının altına, "Gerçekten Kenan bey ile yakışan bir çiftsiniz, tencere kapak gibisiniz. Kenan ağabeye çok çok saygılar. Tüm Türkiye gibi benim de idolüm. Yalnız bir şey soracağım: Kenan abi size kızmıyor mu? Artık siz reklamları falan bıraksanız, filmleri, dizileri... Evinizin hanımı, çocuklarınızın anası olup köye yerleşip orada bir çiftlik kurun. Boy boy çocuklarınız, boy boy kuzularınız olsun, tarlalarınız olsun" yorumunu düştü.

DİĞER HABERLERİ;

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren güzel oyuncu Sinem Kobal, annesi Nuray Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu ile kuzeninin düğününe katıldı. Kobal'ın annesi ile çekildiği fotoğrafı ise sosyal medyada çok konuşulan paylaşım oldu.

İŞTE O KARE;

Kobal'ın takipçileri oyuncunun annesi ile birlikte çekildiği karenin altına "Hangisi anne, ablası sandım, güzellik genetikmiş" notunu düşerek şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İLİŞKİLİ HABER

Dilan Çiçek Deniz'den sosyal medya uyarısı: Sağlığa zarar veriyor!

İLİŞKİLİ HABER

Hailey Baldwin Justin Bieber ile evlenmeden önce kararsızlığını açıkladı!

BİR YORUM YAPIN 0