Sosyal medyayı en sık kullanan ünlüler arasında neredeyse birinci olan oyuncu Buse Varol ve türkücü eşi Alişan, paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Varol, oğlu Burak ve eşi Alişan'la hafta keyfini paylaştı.

2018 yılında oyuncu Buse Varol ile nikah masasına oturan Alişan evliliklerinin ilk meyvesi olan Burak'ı kucaklarına aldı. Sürekli paylaşım da bulunan ünlü çiften haftanın paylaşımını yaptı. 

buse varoldan haftanın paylaşımı

Bebek Burak'ın hemen hemen her anını sosyal medya hesabından paylaşan çiftten Alişan'ın son paylaşımı olaylı oldu. Kendi çocukluk fotoğrafı ile Burak bebeği birleştiren bir fotoğraf paylaşan ünlü türkücü altına "Annesi duymasın da bana benziyo sanki Burak:)) Sizce??" sorusunu yazdı.

alişanın benzetme paylaşımı

Takipçilerinin çoğu Burak'ın babasına benzediğine dair yorumlar yaptı. Konu ile ilgili Buse Varol henüz bir atakta bulunmadı. Alişan, evlendiğinden beri eşi ve oğlunu bir an olsun yalnız bırakmıyor.

alişan ve oğlu burak

Bu bakımdan sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük taktir topladı. Hemen her anlarını beraber geçiren aile adeta sosyal medyanın örnek ailesi olarak söz ediliyor. 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

İLİŞKİLİ HABER

Tolgahan Sayışman yeni dizisinde 4 aylık oğlu ile oynadı!

İLİŞKİLİ HABER

Halil Sezai ile Kibariye ilk kez aynı sahnede yer aldı!

İLİŞKİLİ HABER

Kim Kardashian ile Winnie Harlow aynı karede reklam yüzü oldu!

BİR YORUM YAPIN 0