Önümüzdeki günlerde Ramo dizisinde Esra Bilgiç ile başrolü paylaşacak olan Murat Yıldırım'ın dizi için 'Kim Milyoner Olmak İster’e veda ettiği öğrenildi.

Senaristliğini Yılmaz Şahin'in yaptığı Ramo dizisinin Adana'da çekileceği ve dizinin başrol oyuncuları olarak  Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç olacağı duyurulmuştu.3 yılı aşkın süredir ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster’ programını sunan başarılı oyuncu Murat Yıldırım, programının yeni sezon bölümlerinde yer almayacağı haberleri izleyenleri üzdü. 

EŞİYLE GÖRÜNTÜLENDİ!

Murat Yıldırım ve eşi İman Elbani, Amerikan Hastanesi’nden çıkarken görüntülendi.  Eşinin 3 aylık hamileyken bebeğini kaybettiği iddiasını doğrulayan Murat Yıldırım, “Maalesef düşük oldu ama benim için en önemli şey eşimin üzülmemesi” dedi.

murat yıldırım ve eşi

Oyuncu, “Baba olmak için yeniden çaba gösterecek misiniz?” sorusuna da “Tabii ki, her zaman” yanıtını verdi.

 

RAMO DİZİSİNDE OYNAYACAK!

Bir mafyanın hayatını anlatacak olan dizinin kadrosu tam belirlenmedi. Dizi için daha önce birçok projelerde yer almış yetenekli oyunculara teklif götürüldüğü öğrenildi.

murat yıldırım

Sosyal medaya düşen dizi için seyirciler şimdiden sabırsızlandı. Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster'in sunuculuğunu yaptığından beridir herhangi bir dizi ya da filmde rol almamıştı. Esra Bilgi ise son olarak Diriliş Ertuğrul'da oynadı. 

esra bilgiç

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

 

BİR YORUM YAPIN 0