Kadir Doğulu Belgrad Ormanı'nda uyandı!

13 Eylül 2020, 11:07
Kadir Doğulu Belgrad Ormanı'nda uyandı!

Sürekli doğayla iç içe olan Kadir Doğulu dün geceyi Belgrad ormanında geçirdi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımla geceyi ormanda geçirdiğini yazan Doğulu'nun paylaşımına beğeni yağdı.

Her tatilini karavanla yapan ve kamp kurmayı çok seve Kadir Doğulu, bu kez geceyi ormanda geçirdi. Doğulu, sosyal medya hesabından "Gece yıldızları seyran ederek uyumak, gün güneşe bulutlara uyanmak. Üşüdük biraz ama çok güzel deneyimdi..." sözlerini yazarak ormanda olduğunu belirtti. 

kadir doğuşu orman paylaşımı

Engin Akyürek'le başrolü paylaştığı dizideki performansıyla beğeni toplayan Neslihan Atagül'ün özel hayatı hayranları tarafından mercek altına alındı. Neslihan Atagül'ün makyajsız fotoğrafları sosyal medyada olay oldu.

MAKYAJSIZ NARE!

Sıfır makyaj pozla paylaşım yapan ünlüler kervanına Neslihan Atagül'de katıldı. Atagül, Sefirin Kızı dizisi için Muğla'ya gitti. Oradan yeşillikler arasında makyajsız poz veren genç oyuncu sosyal medyada o fotoğrafı paylaştı. Anına paylaşıma beğeni ve yorum yağdı. 

neslihan atagül makyasız

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül Ntv'de yayınlanan  "O Anın Hikayesi" programında Burak Özcan'ın 'İlk görüşte aşk mıydı' sorusuna güzel oyuncu samimi cevaplar verdi:

"İlk görüşte aşk diyemem ama şöyle bir bakmıştım ilk karşılaşmamızda. Bunu Kadir'e sorsanız hemen cevap verirdi. Ben ona hissettiklerimi tarife sığdıramam, haksızlık etmiş olurum. O, çok güzel hakkını veriyor bence. Ben onun merhameti, vicdanı, çalışma şekli, işine duyduğu saygı, herkese eşit mesafede duruşu beni hala çok etkiler. Kadir'e hissettiğim aşk bir şahsa indirgenemeyecek büyüklükte. Kadir'den öte gördüğüm, o ruh mu desem, o neyse ben ona aşığım. Şükür ki onunla yollarımız kesişmiş."

Tatillerini Muğla'da geçiren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti bayram için memleketlerine gitti. Yolda eşi Kadir Doğulu'yu çeken Neslihan Atagül o anları sosyal medyada paylaştı. 

Sosyal medyayı sürekli kullanan ünlü isimler kendilerine karşı yapılan kötü yorumlar karşısında sessiz kalmak yerine cevap vererek gündeme geliyor. Genellikle küfür ya da hakaret kullanan ünlü isimlerin aksine bazılarının üslubu ise oldukça yerinde olduğundan alkış da toplanıyor. Bu isimlerden biri de Kadir Doğulu oldu. Doğulu geçtiğimiz hafta paylaştığı bir gönderide yırtık pantolonuyla dalga geçen takipçisine "Diz çöküp aşındırılan eşya anca gurur duyulası olur herhalde güzel insan. Muhteviyatı 10 yıldır atmaya gönlüm razı olmuyor. Kusur görmeyenler bermurad ola güzel insan. Yırtık yeter ki eşyada olsun" cevabını verdi.

kadir doğulunun o paylaşımı

Koronavirüs sürecini dolu dolu geçiren Kadir Doğulu'dan müjde var. Son yıllarda gerek örnek evliliği gerekse paylaşımları ve konuşmalarıyla dikkat çeken Doğulu, bambaşka bir şekilde hayranlarıyla buluşacak. Serdar Çoşkun'la beraber bir albüm çıkaracağını duyuran Doğulu, bu heyecanını hayranlarıyla sosyal medya hesabından paylaştı.

serdar çoşkun kadir doğulu

Sefirin Kızı dizisinin koronavirüs nedeniyle ara vermesinden sonra eşiyle beraber Muğla'daki köy evlerine yerleşen Neslihan Atagül yıllarıdır hayalini kurduğu dergiyi koronavirüs sürecinden çıkardı. Atagül'ün dergisi edebiyat ağırlıklı yazılar oldu. Bunun yanı sıra ilk röportaj yaptığı kişi ise eşi Kadir Doğulu oldu. Doğulu'ya "Son zamanlarda kendini en çok ne yaparken buluyorsun?" sorusunu sordu. Genç oyuncu ise soruya "Düşünce halinde, güzel şeylerin olabileceğinin yüzeyselliği çok derinlemesine düşünceleri harmanlama halinde, anlamaya çalışma çabasında ve anladığım kadarıyla da ilerleme halindeyim. Tefekkür ediyorum” yanıtını verdi. 

'Hakan Gence'yle evden' programının bayramdaki son konuğu olan Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül ile ilgili konuştu. Eşi hakkında samimi konuşan Doğulu, ''Neslihan'la ilk göz göze geldiğim an çok güçlüydü. Ne olacağını bilmiyordum ama buralara kadar gelmesi yönündeki dileğimiz onun gözleri ve benim kalbimden fışkırmıştı.'' dedi.

VİDEO REKOR KIRDI

Örnek evlilikleriyle hayranlarının takdirini toplayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den aşk dolu bir düet paylaşımı geldi. Barış Manço'nun "Bal Böceği" şarkısına eşlik eden çifttin sevgi dolu bakışları hayranlarının dikkatinden kaçmadı. Doğulu, "Derdiyle divane olanlara, bal böceklerine gelsin" notuyla sosyal medyada paylaştığı video kısa sürede gündem oldu. 

Vuslat dizisinin finali sonrası hayranları Kadir Doğulu'nun yaşantısını merak etti. Sürekli yeni projesi ve ev hayatı merak edilen genç oyuncu geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından canlı yayın yapacağını bildirdi. Canlı yayını evden yapan Doğulu, bu sırada arkasından geçen Neslihan Atagül'ü fark eden hayranlarını kırmayarak bir merhaba demesini istedi. 

Sefirin Kızı dizisiyle yeniden ekranlara dönen Neslihan Atagül, performansıyla bir kez daha kendine hayran bıraktırdı. Fenomen hale gelen dizi koronavirüs salgını nedeniyle çekimlere bir süre ara verdi. Bundan fırsat Atagül ve eşi Kadir Doğulu Bodrum'daki evlerine gitti. Her zaman doğallıktan yana olan Atagül, sosyal medyadan makyajsız ev halini paylaştı. Ancak bir kolunun flu çıkmasına rağmen bilerek bu tarz paylaşım yapması şaşırttı.

Neslihan Atagül'ün ilginç paylaşımı

Hemen hemen her tatillerini doğada geçiren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti yine şaşırtmadı. Dizi çekimlerinin koronavirüs salgınıyla paydos olması ardından çift soluğu Bodrum'daki kır evlerinde aldı. Atagül hamaktaki fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı.

neslihan atagül karantina paylaşımı

DİZİ ÇEKİMLERİ DEVAM EDERKEN SOLUĞU EŞİNİN YANINDA ALDI!

Koronavirüs Mart ayının başından beri ülkemizde de görülmeye başladı. Sağlık Bakanının son açıklamasına göre 21 kişinin ölümüne neden oldu. Bu yüzden dışarı çıkmayın uyarılarında bulunan bakanlık sıkı tedbirler aldı. Özellikle çekimleri İstanbul'da olan ve kalabalık alanlarda yer alan birçok dizi yapımcısı da bu nedenle çekimlere ara verse de bazılarının çekimleri halen devam etmekte. Bunlardan biri de Sefirin Kızı'dir. Başrollerinde Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun olduğu dizi Muğla'da çekiliyor. Neslihan Atagül'ün eşi Kadir Doğulu'da yer aldığı dizinin final yapması ardından soluğu Muğla'da aldı. 

KADİR DOĞULU VE NESLİHAN ATAGÜLÜN GÖZLÜK REKLAMI ÇEKİMLERİNDEN BİR KARE

"KARAVAN HAYATINI SEVDİ!"

Geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu, uzun süredir eşi Neslihan Atagül'le yaptığı tatillerde tercih ettiği karavanı için harekete geçti. Doğaya zarar vermeyecek ve her ihtiyaçlarını gidermek istediği bir karavan olmasını sağlamak için Doğulu, 450 bin TL'yi gözden çıkardı. Diğer ünlü isimlerin aksine doğa ile iç içe yaşamayı seven çiftin bu hareketi taktir topladı. Bir fuarda tercih ettikleri tatil hakkında ilk kez konuşan genç oyuncu bu durumu da eşine nasıl sevdirdiğini işte bu sözlerle anlattı: "Neslihan da bu hayatı zamanla sevdi. Karavanımız bir ev konforunda. İstediğimiz kadar uzaklara gidebiliyoruz."

KADİR DOĞULUNUN KATILDIĞI FUAR

İLK KARAVANLA İSVİÇRE'YE KADAR GİTTİK!

Karavan hayatının da nasıl başladığından söz eden Doğulu, ilk karavanlarıyla İsviçre'ye kadar gittiğini söyledi. Ayrıca Doğulu, "Karavanımızı ilk aldıktan sonra İpsala’dan yola çıkıp İsviçre’ye kadar gittik. Hiçbir tecrübe olmadan her şeyi yolda öğrendik. Gidiş gelişte toplan 11 kamp alanında durduk ve birçok güzel arkadaşlıklar kurduk. Otel yerine kamp alanında kaldık ve çok güzel manzaralar görüp harika keşiflerimiz oldu. Kamp hayatı bambaşka bir şey ve öğreneceğiniz birçok şey var. Kamp hayatı özgürlük veriyor insana. Herhangi bir aksilik olacaksa olması gereken olur, o anda bunun sana sağladığı endişe, vesvese ve panikten kurtulursanız özgür olursunuz ve her şeyi başarırsınız" şeklinde konuştu. 

kadir doğulunun tatil için kullandığı karavanı

DOĞULU'NDAN ANLAMLI PAYLAŞIM!

Eşini çok özleyen  Kadir Doğulu, sosyal medyada paylaştığı fotoğraftaki detay dikkatlerden kaçmadı. Genç oyuncu eşini kalbine etiketledi. 

kadir doğulunun sosyal medyada paylaştığı son görsel

Star Tv'de yayın hayatına başlayan Sefirin Kızı dizisinde başrol olan Neslihan Atagül, dizinin çekimlerinden dolayı 3 aydır Muğla'da yaşamaktadır. Eşi Kadir Doğulu ise TRT ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisinde oynadığından İstanbul'dan ayrılamıyor. İkili bu yüzden aylardır birbirlerini görmüyor. Bu durumla ilgili Doğulu "3 ayı geçti. Ben bir defa gittim o da bir defa gelebildi. O yüzden bugünlerde özlem ve hasretle ilgili sınanıyoruz. Ama iyi gidiyor. Neslihan’ın set ortamı da güzel… İlgi de gördü. Zaten o kadar ayrı kalıyorsak ilgi de görmeli (gülüyor)" şeklinde konuştu. 

KADİR DOĞULU VE EŞİNİN MEMLEKETLERİNE GİTTİKLERİ ANDAN BİR KARE

Gündemden ve sosyal medyadan uzak bir hayat yaşayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti hakkında merak edilenler genellikle hayranları tarafından paylaşılıyor. Setlerden vakit buldukça beraber vakit geçiren çiftin yine bir kare geldi.

kadir doğulu ve eşi neslihan atagül

Yapaylıktan uzakta doğal olarak yaşamayı tercih eden Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül her şeylerini kendileri yapıyor. Diğer ünlülere oranla daha saf ve doğal yaşayan Doğulu, evinde ekmeğini yapıyor. Bu haber hayranlarını şaşırtsa da çiftin yıllardır böyle doğal yaşadığı biliniyordu. 

Her fırsatta kamp yapıp bulundukları alanları temizleyen ünlü çift hayranları tarafından görüntülendi.Bu sefer Karadeniz'i tercih eden ünlü çift hemen hemen bulundukları yerin tamamının çöplerini topladı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Serkan 5 gün önce Şikayet Et
  Acınacak halde ki insanlara özenilmese keşke. Özenilen bu insanların birçoğu mutlu bile değil. Birçoğu da belki başkaları bizi kıskanır diyip, foto paylaşıp mutlu olmaya çalışıyorlar.
  Cevapla
 • ZIR ZOP HERİF 3 ay önce Şikayet Et
  bu kadir de kemal gibi ağzı bozuk biriyse vay neslihanın haline.
  Cevapla
 • Nazlı 5 ay önce Şikayet Et
  Çok güzel bir çiftsiniz bence sakın birbirinize ihanet etmeyin Allah yuvanızı bızmasın
  Cevapla
 • Berat44 7 ay önce Şikayet Et
  Size imrenerek yaşayanlar nasıl bir gaflet içindeler bir bilseler
  Cevapla