Yaşadığı rahatsızlıktan dolayı yaşam kalitesi düşen Neslihan Atagül'e aynı hastalıktan muzdarip eşi Kadir Doğulu gözü gibi bakıyor. Hayranlarının sağlık durumunu yakından takip ettikleri Atagül ile eşi Kadir Doğulu'dan yeni bir fotoğraf geldi.

Neslihan Atagül, hastalığı dolayısıyla daha dikkatli ve özenli bir yaşam sürüyor. Bu süreçte de kendisine eşi Kadir Doğulu büyük destek sağlıyor. Sağlık durumu hakkında sıklıkla bilgi veren Atagül ile eşinden yeni bir fotoğraf geldi. İşte o kare:

BESLENMELERİ DOĞAL OLMALI

Oyuncu Kadir Doğulu, geçtiğimiz yıl bir röportajında eşi Neslihan Atagül ile aynı hastalığı yaşadığını ve bu hastalık nedeniyle beslenmelerinin doğal olması gerektiğini belirtmişti. Hastalığın ne olduğu ise geçtiğimiz ay diziden ayrılma kararı alan Neslihan Atagül ile ortaya çıktı.

Nadiren görülen geçirgen Bağırsak sendromundan muzdarip olan Atagül, şimdilerde evde dinleniyor. Atagül'ün en büyük destekçisi ise aynı hastalığı yaşayan eşi Doğulu'dan geldi. Doğulu'nun eşine gözü gibi baktığı paylaşımlarla ortaya çıktı.

neslihan atagülden kadir doğulu

İLİŞKİLİ HABER

Yıldız Çağrı Atiksoy 'Kuruluş Osman' dizisi kadrosunda! Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Merhum şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor

BİR YORUM YAPIN 8

Nesli fan♥️ 1 yıl önce

Sizi çox sevirem hep mutlu sağlığlı bir ömür sürsünler İnsaAllah

orhan 1 yıl önce

hastalığından dolayı yaşam kalitesi düşmüş.... hastalığından dolayı sevdiklerine sarılamayan, bir daha görmeye umudu olmayan nice hastalar var... burada sustum çünkü kötü bir şey söylemek istemem.

Şevval 1 yıl önce

Lütfen neslihan hanıma iyi bakın o bizim en iyi oyuncularımızdan biri

Toplam 4 beğeni

orhan 1 yıl önce

tek derdiniz bu yani. tebrikler.

Toplam 2 beğeni

Serkan 1 yıl önce

Acınacak halde ki insanlara özenilmese keşke. Özenilen bu insanların birçoğu mutlu bile değil. Birçoğu da belki başkaları bizi kıskanır diyip, foto paylaşıp mutlu olmaya çalışıyorlar.

Toplam 1 beğeni

ZIR ZOP HERİF 1 yıl önce

bu kadir de kemal gibi ağzı bozuk biriyse vay neslihanın haline.

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun