Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya yeni sürpriz!

23 Mayıs 2020, 10:22
Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya yeni sürpriz!

Futbolcu Caner Erkin ile evli olan oyuncu Şükran Ovalı'ya baş harflerini lüks villalarının çatısına yazdırdığı haberleri geldi.

Caner Erkin ile yaklaşık 3 yıl önce nikah masasına oturan oyuncu Şükran Ovalı, geçtiğimiz yıl kızı Mihran Ela'yı kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu tattı. Beykoz’da oturan ünlü çift servet değerindeki villalarının havuza komşu olan bölümünün çatısına isimlerinin baş harflerini yazdırdı. Bu durum, Şükran Ovalı’nın dün balkondan paylaştığı fotoğraf ile ortaya çıktı. Oyuncu Murat Yıldırım da Faslı eşi İmane El Bani’nin adını havuzun zeminine yazdırtmıştı.

MİHRAN ELA PAYLAŞIMI!

Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından "Evlat her şey. Allahım korusun seni" notuyla paylaştı.

ANNESİNE BENZİYOR

Beşiktaşlı Caner Erkin ile evli olan oyuncu Şükran Ovalı,  2018’de dünyaya gelen kızları Mihran Ela ile ilk kez alışverişte görüntülendi. Şimdilerde 13 aylık olan olan Mihran Ela annesine olan benzerliği ile dikkat çekti.

şükran ovalı eşi ve Mihran Ela

Şükran Ovalı, geçen günlerde bir yaşına basan kızı için Instagram hesabından şu sözleri yazmıştı:

"Kızım... Daha gelmeden ismin geldi, sonra hissin geldi... Mihran'ım can parçam... Geldiğin an aşık oldum sana! Ömrümün geri kalanında en çok seni sevecek olmak, ne güzel bir hafiflik hissettirdi bana... Tarifsiz bir sevgi. Bilmeden, bildiğim o sonsuz bağ... Su gibi hissettim kendimi, hep yeşerten bir hayat gibi Sayende yeniden keşfettim her şeyi... Yeniden başladım... Yeniden doğdum seninle. İyi ki doğduk. Seni büyürken görmek en güzel hayalim. Gülüşüne sakladığın hayat, sana cömert davransın dilerim. Çok sev, çok sevil yavrum! Vicdan yanı başında olsun, aklından düşen kalbine denk gelsin... İyi ki bizimlesin, iyi ki bizi seçtin... Hiç unutma; seni sen olduğun için hep seveceğiz, bir an bile vazgeçmeden... Sağlıklı yaşlara!"

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar