Fenerbahçeli Volkan Demirel ile eşi Zeynep Demirel, 2 yaşına basan kızları için doğum günü partisi düzenlemişti. Çiftin hediye olarak, 22 çocuğa tekerlekli sandalye bağışladıkları öğrenildi.

Kızları Yeda için doğum günü partisi organize eden Volkan Demirel ve Zeynep Demirel, hediye olarak Türkiye'nin dört bir yanından belirlenen 22 çocuğa, tekerlekli sandalye bağışladılar. Çift ayrıca yıllardır imkanı olmayan çocukların okul ve kırtasiye masraflarını karşılıyor.

YEDA'YA DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Geçtiğimiz gün kızları Yeda için doğum günü partisi düzenleyen Volkan Demirel ile eşi Zeynep Demirel'in ayarladığı 4 katlı pasta dikkat çekti. 1 hafta öncesinde futbolu bırakan Volkan Demirel'in en büyük destekçisi olan Zeynep Demirel, Instagram hesabından mesaj yayınlamıştı. İşte eşine destek çıktığı o sözler...

volkan demirel

''Yıl 2009. Birlikteliğimizin birinci yılı. O zaman ben Belçika'da yaşıyorum. Hayallerim var. Avrupa'nın ünlü takımları da Volkan'ın peşinde.

'Hadi gel gidelim' diyorum. Çünkü ona burada hakaretler ediyorlar. 'Fenerbahçe'den kopamam' diyor ve ikna ediyor beni bu üç kişilik aşka. Bir insanın üç aylık bebeğine küfür edilmesinden daha ağır ne olabilir ki? Zamanla kulaklarımı tıkadım. 3 Temmuz sürecinde de Volkan yıkıldı. Bu, aile hayatımıza yansıdı. Ama baktım ki, içimde daha büyük bir aşk olmuş; hem eşime, hem de Fenerbahçe'ye.''

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

 

İLİŞKİLİ HABER

Beyazıt Öztürk'ten rekor fiyata reklam anlaşması

İLİŞKİLİ HABER

Çukur'un yeni fragmanı yayınlandı!

İLİŞKİLİ HABER

Özcan Deniz'in kız kardeşi Gülcan'dan şaşırtan iddia!

BİR YORUM YAPIN 0