fairy

Yemin dizisi bugün başlıyor! İşte Yemin dizisi 71. bölüm özeti

09 Eylül 2019, 12:41
Yemin dizisi bugün başlıyor! İşte Yemin dizisi 71. bölüm özeti

Kanal 7'nin reytingleri alt üst eden günlük dizisi Yemin, 3 aylık bir aranın ardından geri dönüyor. Bu akşam 71. bölümüyle ekrana gelecek olan dizide yaşanacaklar, seyirciyi ekran başına kilitleyecek. İşte Yemin dizisi 71. bölüm özeti!

Başrollerinde Gökberk Demirci ve Özge Yağız'ın yer aldığı günlük dizi Yemin için hasret sona eriyor. Geçtiğimiz sezon Kanal 7'de başlayan ve kısa sürede reytinglere damgasını vuran Yemin, 71. bölümüyle 2019-2020 sezonuna merhaba diyecek. Kanal 7 Ana Haber Bülteni'nin hemen ardından başlayacak olan Yemin'in 71. bölümünde, seyirci birçok şaşkınlık yaşayacak. Sizler için, Yemin dizisinin 71. bölüm özetini derledik. İşte Yemin dizisinin yeni sezon ilk bölümü 71. bölümle ilgili tüm merak edilenler:

gökberk demirci

YEMİN DİZİSİ 71. BÖLÜM ÖZETİ

Büyük sırrın ortaya çıkışı, herkesin hayatını baştan aşağı değiştirir. Bu değişimden en çok etkilenen ise Reyhan olur. Aşkı ve gerçekler arasında sıkışıp kalan Reyhan, şimdi ne yapacaktır? Emir ise aynı durumda farklı dengelere sahiptir. O, öfkesini bir kenara bırakıp aşkının gücüne teslim olur. İki genç, aşklarını ayakta tutmaya çalışırken, en büyük düşmanları yine Cavidan olacaktır.

yemin 71. bölüm özeti

Yaşadıklarının tesiriyle kendisini değiştirmeye karar veren Kemal, kızı ve işi endeksli bir hayatın tam ortasında var olmaya çalışır. Kendisine rutin bir hayat çizmeye karar veren Kemal'in hayatı, Narin ile bambaşka bir yöne doğru ilerler. Kalbini aşka kapıtan Kemal, geçmişinden büyük bir sırla çıkıp gelen Narin'in karşısında direnebilecek midir?

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar