Tarkan'dan muhteşem Harbiye konseri! Eşi Pınar Tevetoğlu o iddiaları yanıtladı...

23 Eylül 2019, 08:11
Tarkan'dan muhteşem Harbiye konseri! Eşi Pınar Tevetoğlu o iddiaları yanıtladı...

Harbiye konserlerine başlayan Tarkan, yine kendini hayran bıraktırmayı başardı. Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen hayranları konser alanlarını tıka basa doldurdu. Eşi Pınar Tevetoğlu ise konsere yetişmek için bir mekan çıkışı görüntülendi. Tarkan'ın kilo aldığına dair ortaya çıkan haberlerine de yanıt verdi.

Megastar Tarkan'ın 2 yıllık hasreti dün akşam sona erdirdi. Hitt Prodüksiyon ve Atlantis Yapım işbirliğiyle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sahne alan Tarkan'ın hayranları soğuk havaya rağmen alanı tıka basa doldurdu.

"Tarkan Zamanı" başlıklı 6 günlük konserin ilki dün akşam yapıldı. Harbiye'yi özlediğini vurgulayan Tarkan, babalık duygusuna dair düşüncelerini de ilk kez dile getirdi.

tarkan harbiye

Megastar, "Babalık gerçekten çok iyi gidiyor ve dünyanın en muhteşem duygusu, ötesi yok bence. Annesi de bir o kadar dünya şahanesi" şeklinde konuştu. Konser boyunca enerjisini seyircilere aktaran Tarkan, bol bol dans etti.

tarkan harbiye

Konser alanına yetişmek üzere görüntülenen eşi Pınar Tevetoğlu ise son günlerde Tarkan'ın kilo aldığına dair olan haberler için "Aaa hayır tersine kilo verdi ve şuan çok fit" cevabını verirken ikinci çocuk konusunda ise sessiz kaldı. 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar