Can Yaman, Demet Özdemir ile yeniden partner olmak istiyor

24 Ekim 2019, 09:29
Can Yaman, Demet Özdemir ile yeniden partner olmak istiyor

Erkenci Kuş dizisiyle geniş bir hayran kitlesi elde eden Can Yaman, Avrupa turuna çıkmayı hazırlanıyor. Yaman, yeni projesinde de Demet Özdemir ile çalışmak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir projeye başlayacağını açıklayan oyuncu Can Yaman, İspanya'dan başlayarak bir Avrupa turuna açılacağını söyledi. Yaman ayrıca, eski rol arkadaşı Demet Özdemir ile de yeniden oynamak istediğini belirtip, “Yeni dizi için görüşmeler oluyor, bize soruyorlar ‘partner kim olsun’ diye ama son karar yapımcının.” açıklamasında bulundu. 

"EN İYİSİNİ YAPTIK!"

Erkenci Kuş dizisinin Can Divit'i Can Yaman, merakla beklenen yeni projesi hakkında konuştu. Mart ayında bedelli askerlik görevini tamamlamış olacak olan Yaman, “Büyük ihtimalle romantik komedi olmayacak. En iyisini yaptık zaten… Yine aşkın ön planda olacağı bir dizi olacak." açıklamasında bulunarak, farklı tarzda bir Can Divit karakteri oluşturabileceğini söyledi.

Can Yaman dizileri

SEKSENLER'DE ROL ALMAYACAK

Son günlerde İtalyan hayranları tarafından sıkı bir markaja alınan oyuncu Can Yaman, Bebek'te İtalyan hayranlarıyla fotoğraf çekilmişti. Yaman, “İstanbul’da bu kadar İtalyan turist olduğunu yeni fark ediyorum. Bu saatte Bebek’e gelip fotoğraf çektiriyorlar. Bu, Türk-İtalyan ilişkileri anlamında çok güzel bir şey. Milli maç gibi. Ülkeyi temsil etmek gibi.” açıklamasında bulunmuştu.

can yaman

Askerliğini bedelli yapacak olan Can Yaman, yapımcı ve senarist Birol Güven ile bir film projesi için buluştuğunu dile getirmişti. Yaman, çekimler askerlik dönemine denk gelmezse filmde rol alacağını açıklamıştı.

seksenler dizisi

can yaman seksenler

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • blob 1 yıl önce Şikayet Et
    bu turşu küpü oynarsa ben izlemem
    Cevapla
  • ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
    bu adamın girdiği tüm diziler erken bitiyor, oyunculuğu bana göre kötü
    Cevapla