Mucize Doktor dizisinde otizmli bir doktoru canlandıran Taner Ölmez, Türkiye’nin su fakiri olmasını engellemek için çalışmalara katılım sağladı.

Başarılı oyuncu Taner Ölmez, suyun önemini anlattığı bir projeyle de ekranda yer almıştı. Türkiye’nin de içinde olduğu su tehlikesine dikkat çeken oyuncu, gördüğü manzara ile şoke olması dikkatleri üzerine çekti. İşte, MediaCat dergisinin Şubat sayısına konuşan oyuncunun çarpıcı açıklamaları...

Ölmez,“Suyun hikâyesini öğrendim. Önümüzde duran felaketi, bu zamana kadar anlamamışım belki de… Çok büyük bir sorunumuz var. Bu sorunla yüzleştikten sonra da, hayatımda birçok şey değişti” şeklinde konuştu.

EVLİLİK TEKLİFİ NASIL OLDU?

Oyuncu Taner Ölmez'in kız arkadaşı oyuncu  Ece Çeşmioğlu ile birlikte Belçika'nın Brugge şehrine gitmelerinin ardından, muhteşem ikiliden evlilik haberi geldi. Taner Ölmez'in köprüde diz çökerek, evlilik teklifi etmesi üzerine, Ölmez'in bu hareketi sosyal medyada romantik evlilik teklifi arasında yerini aldı. Çeşmioğlu, Evlilik teklifi anını anlattı.

Çeşmioğlu,"Evlilik teklifini Brugge'de etti. 'Yes' diye çığlık attım. Brugge çok merak ettiğim bir şehirdi, ilk defa gittim. Teklifin orada olması, hiç tahmin etmediğim bir anda gelmesi hayal gibi" şeklinde açıklama yaparken Brugge'a bir kez daha gitmek istediğini ayrıca dile getirdi.

ALLAH'IN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ İLE İSTEDİM!

Geçtiğimiz günlerde Elle Style Awards ödül törenine katılan Ünlü oyuncu Taner Ölmez, gecede şaşırtan itirafta bulundu. Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor, ve oynadığı esas karakteri hakkında bir itirafta bulundu. Bu rol için ne kadar çabaladığını açıklayan başarılı oyuncu, büyük ilgi topladı.

Mucize Doktor'un senaryosunu okuyan Ölmez, "Böyle bir rolden haberdar olunca yapımcının yanına gittim ve Allah'ın emri Peygamberin kavliyle istedim. "Bu rolü bana verin" şeklinde samimi bir itirafta bulundu.

DİĞER HABERLERİ;

Mucize Doktor dizisinde rol alan sempatik oyuncusu Taner Ölmez, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye yaptığı röportajıyla gündeme geldi. Ölmez, şaşırtıcı açıklamasıyla takipçilerini şaşırttı. Ünlü oyuncunun kan sevmemesi ve gördüğü zaman bayılıyor olması yok artık dedirtti. İşte, Ölmez'in açıklaması...

Taner Ölmez,  “Kan göremem. Mesela yeni bıçak aldım, jilet gibi, geçenlerde parmağıma battı. O an kendimi yere attım, çünkü biliyorum düşüp bayılacağım. Kız arkadaşıma, ‘Tatlı ne varsa getir’ dedim. Onları yedikten sonra ancak müdahale edebildik.” açıklamasıyla şaşırttı.

İLİŞKİLİ HABER

Tülin Şahin kızı ile podyumda boy gösterdi!

İLİŞKİLİ HABER

Jehan Mahfi Tözüm'den Belkıs Özener'e dava

İLİŞKİLİ HABER

Hızlı ve Öfkeli'nin yıldızı Eiza Gonzalez çarpıcı açıklamalarıyla gündeme geldi!

BİR YORUM YAPIN 0