Ece Erken ve oğlu Eymen uçakta!

Sunucu Ece Erken 3,5 yaşında olan oğlu Eymen Uçar ile beraber uçak yolculuğundaki fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Bir süredir hem ekranlardan hem de sosyal medyadan uçak kalan sunucu Ece Erken, oğlu Eymen ile eğlenceli vakit geçiriyor. Serkan Uçar ile boşandıktan sonra oğlunu sosyal medyadan uzak tutan Ece Erken uzun bir aradan sonra yeniden paylaştı. Eymen ile uçak yolculuğu yaparken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Erken altına, "Bu da geçen seneden uçakta biz. uzun zamandır Eymen'i paylaşmıyorum özleyenlere gelsin" notunu düştü.

ece erken haberleri

ece erken haberleri

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİNLERİ

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek'e 3 gün hapis cezası

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek'e 3 gün hapis cezası
Oyuncu Buse Varol'dan oğlu Burak ile duygulandıran paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Buse Varol'dan oğlu Burak ile duygulandıran paylaşım!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0