İngiltere’de Prens Harry’nin kraliyet ailesindeki görevlerinden ayrılmasından sonra Kraliyet Deniz Piyadeleri Generalliği yerine halası Prenses Anne geçecek.

Prens Harry ve Meghan Markle kraliyet görevlerini bırakıp Kanada'ya yerleşmesinin ardından sarayda yeni görevlendirmeler yapıldı. Harry'nin son verdiği Kraliyet Deniz Piyadeleri Generalliği'nin yerine, halası Prenses Anne geçecek. 

Kraliyet donanmasında bir kadın "Büyük Amiral" unvanını alacak. Kraliçe Elizabeth’in kızı Prenses Anne’in yeni görevi İngiliz basının gündemine ses getirdi.

NE OLMUŞTU?

Kraliyet ailesinin sansasyonel ve gözde çifti Markle ve Harry, kraliyet görevlerini bırakma isteğini açıklamıştı. Açıklamanın ardından Rugby etkinliğine katılan Harry, Megxit adı verilen kraliyet ayrılığına ilişkin soruları yanıtsız bırakarak, kafalarda soru işaretleri bıraktı.

Etkinlikte yüzünün gülüyor olmasına karşın Prens Harry, etkinlikten önce arabasında bulunduğu sırada asık suratlı  ve keyifsiz bir halde telefon konuşması yaptığı görüntülenmişti.

Gelecek hakkındaki planları yanıtsız bırakan Harry'nin, eşi ve oğlunun yanına; Kanada'ya gitmesi bekleniyor.

"BANA BAKMAYIN BEN EVLİYİM" DEDİ!

Prens Harry'nin eşi Meghan Markle'a olan bağlılığı ve sevgisi hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Harry, geçen günlerde gittiği Tokyo seyahatinde, ziyaret ettiği bir okulda genç kızların kendisine "Yakışıklı" diye seslenmesi üzerine alyansını gösterdi. Harry'nin Ben Evliyim mesajını veren bu hareketi sosyal medyanın gündemine oturdu.

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Sussex dükü Prens Harry, National Geographic dergisinin instagram sayfasına konuk editör olarak yeryüzünün ekolojik sisteminde ağaçların oynadığı rolün ne kadar önemli olduğuna dair açıklamalara yer verecek. Sosyal medya üzerinden bir kampanya başlatacak olan Prens Harry, takipçileri ve aktif kullanıcıları dünyanın farklı noktalarından özel ağaç fotoğrafların paylaşımı için davet edecek.

Kuralları yıkan düşes eşi Meghan Markle ve oğlu Archie ile birlikte İngiliz kraliyet ailesi adına çıktığı Güney Afrika gezisinin sekizinci gününde olan Prens Harry, doğayı korumanın ‘hayatta kalmak için temel önemde’ olduğunu, doğayı korumaya çalışanların ‘hippi’ olarak görülüp dışlanmamaları gerektiğini ifade etti.

İLİŞKİLİ HABER

Sibel Can kızı Melisa'yı paylaştı, sosyal medyanın gündemini salladı!

İLİŞKİLİ HABER

Yeşilçam'ın unutulmazlarından Cüneyt Arkın'dan samimi itiraflar!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü radyocu Ceyhun Yılmaz 'Kafa Radyo'ya transfer oldu

BİR YORUM YAPIN 0