Kate Middleton ve Prens William'dan cami ziyareti!

19 Ekim 2019, 10:00
Kate Middleton ve Prens William'dan cami ziyareti!

Cambridge Dükü William ve eşi Kate Middleton, 5 günlük resmi ziyaretler ve iş için Pakistan'a gitmişti. Kate Middleton, eşi Prens William ile gerçekleştirdiği Pakistan gezisinde cami ziyaretinde bulundu.

Cambridge Dükü Prens William ile Pakistan’a resmi ziyarette bulunan eşi Kate Middleton, 28 yıl önce Prenses Diana’nın gittiği bölgeyi ziyareti devam ediyor. Güzelliği ve stili ile Pakistan basınının da yakından takip ettiği Middleton ve eşi Prens William, Pakistan’daki temasları kapsamında Lahor'daki Badshahi Camii'ni ziyaret etti. Başörtüsü takmayı ihmal etmeyen Middleton, Kur’an dinledi.

kate

Yere oturarak Kur’an dinleyen Middleton’ın ayağını örtmesi dikkatlerden kaçmadı.

kate

ZİYARET SIRASINDA DİKKAT ÇEKEN ŞAPKA

Diana’nın taktığı geleneksel şapkayı takmasıyla dikkatleri üzerine çekti. 

Kate Middleton ve Prens William

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Cambridge Dükü Prens William ve Cambridge Düşesi Kate Middleton, 13 yıl sonra ilk kez Pakistan'a resmi ziyarette bulundu. Pakistan yetkilileri çiftin korunması için 1000 polisin görevlendirildiğini açıklarken, Kensington Sarayı ziyareti, ülkedeki güvenlik ve ulaşım endişeleri nedeniyle çiftin bugüne kadarki en ‘karmaşık’ seyahati olarak niteledi.

Cambridge Dükü William ve Kate Middleton

Prens William’ın annesi Prenses Diana da 1996’da tüm güvenlik uyarılarına rağmen Pakistan’ı tek başına ziyaret etmişti.Düşesin küpeleri de yine Pakistan kültürüne uygun şekilde seçilirken 10 dolarlık fiyatıyla da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Türkiyem 1 yıl önce Şikayet Et
    Bizim mekleket güzel gormeyen kalmasın tabiki misafir olarak ve kimse meklekete goz koymasın gôzü olanın gozü cıksın
    Cevapla