İlgi ve merakıyla herkesin gözlerini diktiği Cannes MIPCOM Fuarı'na katılan birbirinden ünlü isimler adeta herkese boy gösterdi. Özellikle de Hercai dizisinde 'Miran' karakterini üstlenen Akın Akınözü ile yakında yayınlanacak olan 'Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit 'İşte Jön Türkler!' dedirtti.

Fransa'daki Cannes şehrinde dünyanın en büyük dizi ve içerik fuarının gerçekleştirildiği MIPCOM'a, damga vuran Türkler arasında birbirinden ünlü isimler boy gösterdi. ATV kanalında yayınlanan fenomen dizilerden olan Hercai'nin yakışıklı oyuncusu Akın Akınözü, büyük bir hayran kitlesine sahip iken Cannes'te de dikkat çeken ünlüler arasında zirveye oturdu.

Burak özçivit ile Akın Akınözü Cannes festivalinde

Karizmatik görünümü kadar yabancı dil konuşması ile de tam not alan Akın Akınözü ile çok yakında başlayacak olan 'Kuruluş Osman'ın parlayan yıldızı Burak Özçivit başarısı ve karizmatik duruşuyla boy gösterdi. Ünlü ikilinin karizmatik duruşu gören herkese 'İşte Jön Türkler' dedirtti!

AKIN AKINÖZÜ'DEN İNGİLİZCE PERFORMANSI:

HERCAİ DİZİSİNİN FAVORİ ÇİFTİ EBRU ŞAHİN İLE AKIN AKINÖZÜ'DEN YENİ POZ

Hercai dizisi Canneste

HERCAİ'NİN REYYAN'I EBRU ŞAHİN...

AYDA AKSEL'DEN 'TORUNUMLA CANNES'İ FETHEDERKEN' PAYLAŞIMI!

Hercai dizisi oyuncuları Cannes

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

BİR YORUM YAPIN 4

galip 2 yıl önce

jon turkler fransızların kurmus oldugu ve osmanlıyı ıcten yıkmak ıcın kuruldugunu bilmeniz gerek

Toplam 19 beğeni

Adem ÖZTÜRK 2 yıl önce

işiniz gücünüz gösteriş, dönün bi geçmişimize bakın. jöntürkler dedikleriniz OSMANLIya ne zararlar verdi. batılılar dahi gösterişten bıktı, bir kısmı islamı seçip müslüman oldu.siz hala usanmadınız. yeter artık bi müslüman olun yahu.

Toplam 21 beğeni

zmc 2 yıl önce

jön Türkler Türk ve Müslüman düşmanlarıdır. Bu benzetmenin bilkinç altında bu düşünce mi yatmaktadır. Biz Türkler Allah ainanırız, bidat nedir bilmeyiz.

Toplam 24 beğeni

bülent vakuroğlu 2 yıl önce

önce bir jöntürkler kimdir araştırın sonra ,işte jöntürkler deyin,

Toplam 22 beğeni