Kate Middleton yeşil stili ile gözleri kamaştırdı!

Kate Middleton'un son zamanlarda kıyafet konusunda yeşil rengi tercih ettiği görülüyor. İşte, Kate Middleton'un ziyarette giydiği göz kamaştıran o kıyafet...

Kate Middleton, eşi Prens William ile İrlanda'nın başkenti Dublin'e yaptığı resmi ziyarette renk seçimiyle dikkati çekti.

Kate Middleton

Kate Middleton

Ziyaret ayrıntılarının yanı sıra medyanın gözleri Middleton'un gardırobuna yöneldi. Son zamanlarda yeşilin tonlarında kıyafet giymeyi tercih eden prenses, ne mesajı veriyor?

Kate Middleton

Kate Middleton

Düşes, gittiği her yerde ya o ülkenin bir modacısına ait bir tasarım giyiyor ya da kullandığı renklerde bir mesaj gönderiyor. İşte bu giyimi de İrlanda'ya bir mesaj. Yeşil, İrlanda'nın rengi olarak biliniyor.

MİDDLETON'UN GİYDİĞİ SPOR AYAKKABI GÜNDEM OLDU!

Giysileri, aksesuarları milyonlarca kadın tarafından taklit edilen Düşes Kate Middleton'un, son katıldığı etkinlikte giydiği spor ayakkabı İngiliz basınında gündeme oturdu.

Cambridge Düşesi Kate Middleton, önceki gün Londra Stadyumu’nda bulunan yardım kuruluşu SportsAid ziyaretinde 30 sterlinlik (238 TL) spor ayakkabı giydi.

HAYALİMDEKİ PRENSESE BENZEMİYORSUN!

Düşes Kate Middleton, cankurtaran istasyonu ziyareti sırasında 3 yaşındaki Annabel'den eleştiri aldı. Annabel, Mİddleton'u hayalindeki prensese benzetemediğini söyledi.

 3 yaşındaki Annabel

3 yaşındaki Annabel

Annabel "Sen nasıl prensessin! Külkedisi'ne benzediğini sanıyordum. Masallardaki prenseslere benzemiyorsun” şeklinde konuşunca prensesin ağzı açık kaldı.

Düşes Kate Middleton

Düşes Kate Middleton

DİANA'NIN TACIYLA GÖZLERİ KAMAŞTIRDI!

Her yıl Londra'da düzenlenen Kraliçe’nin, İngiltere’nin uluslararası ilişkilere atfettiği  Diplomatik Resepsiyon’da Cambridge Düşesi Kate Middleton, Prenses Diana’nın tacıyla gözleri kamaştırdı.

Kate Middleton Prenses Diana’nın tacını taktı

Kate Middleton Prenses Diana’nın tacını taktı

Kraliçe Elizabeth’in, Middleton’a hediye ettiği gerdanlık, Kraliçenin Buckingham Sarayı’nda diplomatlara verdiği görkemli resepsiyonda gözleri kamaştıran bir diğer aksesuar oldu.

Kraliçe Elizabeth’in Kate Middleton

Kraliçe Elizabeth’in Kate Middleton

DİĞER HABERLERİ;

Kate Middleton, üç çocuğunun en küçüğü olan Prens Louis’i haftalığı 15 dolar olan müzikal oyun okuluna göndermeye başladı. Henüz bir yaşında olan Prens Louis, çocuklar için oluşturulan müzikal oyun grubuna giderek başka çocuklarla dans ederek sosyalleşiyor.

Dolayısıyla Kate Middleton da diğer anneler gibi bebeğinin yanında şarkı söylüyor ve dans ediyor.

MIDDLETON VE WILLIAM ZOR ANLAR YAŞADI!

Kate Middleton ile Prens William Pakistan'dan ayrılmadan önce Lahor kentini de ziyaret etmek istedi. Programa göre yarım saatlik bir uçak yolculuğunun ardından İslamabad'a dönme planları suya düştü.

Prens William ile Kate Middleton

Prens William ile Kate Middleton

Kraliyet Hava Kuvvetleri'ne ait bir uçakla İslamabad'a doğru yola çıkan ünlü çift, uçak gök gürültülü sağanak yağışa yakalandı. Sık sık türbülansa giren uçak iki saatin üzerinde havada durmak zorunda kaldı. İki sefer deneme sürecinde İslamabad Havaalanı'na iniş yapılamaması nedeniyle heyet geceyi sağ salim geçirmek için Lahor kentine geri döndü.

Prens William ile Kate Middleton haberleri

Prens William ile Kate Middleton haberleri

Demet Akalın Beyonce stilinden vazgeçemiyor! Böyle görüntülendi...

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın Beyonce stilinden vazgeçemiyor! Böyle görüntülendi...

BİR YORUM YAPIN 0