Hadise Belçika'da yaşadığı ırkçılığı ilk kez anlattı!

29 Ekim 2019, 09:46
Hadise Belçika'da yaşadığı ırkçılığı ilk kez anlattı!

Aslen Türk olmasına rağmen ailesinin işi nedeniyle Belçika'da büyüyen Hadise çocukluk yıllarında yaşadığı zorlukları anlattı. O Ses Türkiye programında jüri üyeliği yapan genç şarkıcı maruz kaldığı ırkçılıklar hakkında ilk kez konuştu.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı O Ses Türkiye programına Hadise'nin Belçika'da yaşadığı zorluklar damga vurdu.

hadise

Yurt dışından katılan bir yarışmacıya dönen Hadise ve Seda Sayan arasından geçen bir diyalog ardından söz yurt dışında yaşamaya geçince, genç popçu ilk kez yaşadığı zorlukları anlattı.

hadise

Hadise; "Ben Belçika’da doğdum. Okulda ırkçılık da yaşadım. Bana ‘pis Türk’ diyenler de oldu. Okulda flamanca konuşuyorum eve geliyorum Türkçe konuşuyorum. İki dil arasında farklar büyük.  Konuşurken benimle alay edenler de oldu" sözleriyle içini döktü.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Mkaras 1 yıl önce Şikayet Et
  Sen de onlara yaranmak için onlardan beter gavur yaşamı sürdün lakin yine de yaranamadın yazık sana kızım çok yazık sana mesaj vermişler ama alamamışsın
  Cevapla
 • uCube 1 yıl önce Şikayet Et
  İnsanları neden küçük görüyorsunuz anlamıyorum, gavur nedir? Herkes dilediği gibi yaşamakta özgür değil mi? Gavur dediğin kişiler belkide senden daha çok saygılıdır.
 • xyz 1 yıl önce Şikayet Et
  o yuzdenmi vergiyi Turkiyeye degilde belcikaya ödüyorsun karaktersiz
  Cevapla