Televizyon programına konuk olan şarkıcı Ebru Polat, Kadir İnanır'ı amcasına benzetmesi ile sosyal medyada gündeme oturmuştu. AVM'de görüntülenen usta oyuncu Kadir İnanır 'Amca iddiasına' ilk defa cevap verdi.

Kadir İnanır'ın öz amcası olabileceğini öne sürerek magazin gündemine bomba gibi oturan Ebru Polat, ilk defa Kadir İnanır ile ilgili bu şekilde konuşmuştu. Geçtiğimiz gün AVM'de yakın arkadaşıyla beraber görüntülenen Kadir İnanır, muhabirlerin kendisine Ebru Polat’ın, "Kadir İnanır öz amcam olabilir" sözlerini hatırlatmasının üzerine İnanır, Böyle bir şey mümkün değil. Amcası falan değilim tabii ki. Ebru Hanım saçmalamış" cevabını verdi.

ebru polat ve kadir inanır

Akraba olma ihtimallerinin olduğunu söyleyen Ebru Polat, "Babaannem eşiyle sorun yaşadığı için 3 çocuğunu yurda bırakmış. Sonra eve çıkıp durumunu düzelttiğinde çocuklarını geri almak istemiş ancak en büyük çocuğunu evlatlık vermişler. Kadir İnanır'la babam inanılmaz benziyor. Babaannem yıllarca 'Kadir İnanır senin amcan' diye öğretti bana. Amcam mı acaba diye çok merak ediyorum." ifadesinde bulunmuştu.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

İLİŞKİLİ HABER

Türk sinemasının usta ismi Kayhan Yıldızoğlu hastaneye kaldırıldı

İLİŞKİLİ HABER

Avukat Can Yaman işinin başında!

İLİŞKİLİ HABER

Betül Demir: Kadınların en büyük sorunu sosyopat erkekler!

BİR YORUM YAPIN 0