Puhu TV'nin yeni mini dizisi Alef'ten ilk fragman yayınlandı.

10 Nisan'da seyircisiyle buluşmaya hazırlanan mini dizi Alef'ten heyecanla beklenen ilk fragman geldi. Bir seri katili bulma mücadelesini anlatan dizinin başrolünde Kenan İmirzalioğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen yer alıyor.

İŞTE ALEF'İN İLK FRAGMANI;

KAZANDIĞI PARAYI GAYRİMENKULE YATIRDI

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu da yapan oyuncu Kenan İmirzalioğlu, yakında Puhu TV'de yayımlanacak olan Alef dizisinden kazandığı parayı gayrimenkule yatırdı.

İmirzalioğlu, toplamda 8 bölüm süren diziden kazandığı parayla kendisine, Şile'den bir villa satın aldı.

DİZİDEN İLK KARELER

Oyuncu Kenan İmirzalioğlu'nun yakın zamanda yayın hayatında olacak olan yeni dizisi Alef'ten ilk görüntüler geldi. Dizi, Puhu TV'den yayında olacak.

İŞTE İLK KARELER;

kenan imirzalıoğlu haberleri

kenan imirzalıoğlu kimdir

KENAN İMİRZALİOĞLU KÜTÜPHANE'DE

Şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programını sunan oyuncu Kenan İmirzalioğlu, yeni bir projeyle internet portalında olacak. Alef adındaki 8 bölümlük diziyle Puhu TV'den seyircisiyle buluşacak olan İmirzalioğlu, projesi için İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne ait kütüphanede ders çalışmaya başladı.

İmirzalioğlu'nu gören öğrenciler ise, o'nu gizlice çekip sosyal medyada paylaştılar. Şaşkınlıklarını dile getiren öğrenciler, Twitter ve Instagram üzerinden durumun kısa sürede büyük yankı uyandırmasını sağladılar.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR;

kenan imirzalioğlu

kenan imirzalioğlu kütüphane

İLİŞKİLİ HABER

Dünyaca ünlü koreli grup BTS karantina günlerinde korece öğretecek!

BİR YORUM YAPIN 0