MasterChef'te büyük kriz! Cemre diskalifiye mi oldu? Cemre'den ilk açıklama

16 Kasım 2019, 08:00
MasterChef'te büyük kriz! Cemre diskalifiye mi oldu? Cemre'den ilk açıklama

Ekranların hem en çok izlenen hem de sevilen MasterChef'te son günlerde bütük kriz yaşanıyor. Yarışmacılar arasında başarılı isimlerden biri olan Cemre'nin diskalifiye edildiği iddia edilmişti. Çıkan bu haberlere Cemre Uyanık açıklama yaptı.

TV8'in sevilen yarışması MasterChef'te geçtiğimiz akşam eleme gecesi yaşandı. Eleme potasına giren dört isimden Eda yarışmaya veda eden isim oldu. Ancak Cemre ile ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medya hesabından programı takipten çıkan ve yarışmayla ilgili bütün fotoğraflarını silen Cemre'nin diskalifiye olduğu öne sürüldü.

Cemre'nin bu hamlesinin ardında MasterChef Türkiye Instagram hesabından Cemre'yi takibi bıraktı. Tüm bu gelişmelerden sonra Cemre'nin yarışmadan diskalifiye olduğu konuşulmaya başladı.

New York'tan paylaşımlar yapan Cemre,  'elendiğine ilişkin haberlere' istinaden şunları yazdı:
-Paylaşımında "Elenme falan yok gençler sakin. Masterchef’ten ibaret değilim. Bundan sonra da bazı şeyler dışında ilgili paylaşım yapmayacağım. Bu ara biraz işime yoğunlaşmam gerekiyor." diyen Cemre, bu paylaşımı kısa bir süre içerisinde kaldırdı.

cemre uyanık

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar