Oyuncu Aslı Bekiroğlu'ndan setlerdeki çalışma sistemiyle ilgili açıklama

23 Haziran 2020, 11:33
Oyuncu Aslı Bekiroğlu'ndan setlerdeki çalışma sistemiyle ilgili açıklama

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, setlerdeki çalışma sisteminin zorluğu hakkında konuştu.

Son olarak Benim Tatlı Yalanım adlı yaz dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu, dizi setlerinin zorluğundan bahsetti. Bekiroğlu, “Çalışırken ertesi günün planını yapamamak ve kimi zaman sabah ile akşamı ayırt edememek can sıkıcı olabiliyor. Bir keresinde 72 saat içinde yalnızca 4 saat uyuyabilmişim.”  açıklamasında bulundu.

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan ve şimdilerde oyunculuk yapan Aslı Bekiroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden sağlığıyla ilgili açıklamada bulundu. Bekiroğlu geçen sene ameliyatını olduğu menisküs rahatsızlığının yeniden tekrarladığını belirtti. 

Bekiroğlu, 'Post menisküs ve tibialis posterior spor yapmamaya bağlı kas grubu yoksunluğu... Ötekisi de menisküs sırası, sadece onu kullanmaktan Roberto Carlos sendromu...' açıklamasında bulundu.

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım' dizisinde başrol oynayan Aslı Bekiroğlu, annesiyle yaptığı paylaşımıyla beğeni topladı.Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu annesi Süheyla Hanım ile birlikte çektiği fotoğrafları yayınladı. Bekiroğlu'nun "analı- kızlı" mesajıyla yaptığı bu paylaşımına hem beğeni hem de yorum yağdı.

aslı bekiroğlu ve annesi

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar