Masterchef'ten dün akşam kim elendi? Demet Akalın ateş püskürdü...

22 Kasım 2019, 09:01
Masterchef'ten dün akşam kim elendi? Demet Akalın ateş püskürdü...

TV8 ekranlarında yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran MasterChef Türkiye'de dün akşam Suna elendi. Demet Akalın, şampiyon gözüyle baktığı Suna'nın yarışmadan elenmesiyle adeta çılgına döndü.

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme gecesinde şaşırtan anlar yaşandı. Eleme potasına giren 4 yarışmacı elenmemek adına tüm hünerlerini sergiledi ve başarısız olan bir kişi yarışmaya veda etti.Eleme potasına giren Yasin, Kıvanç, Suna ve Batuhan, Mehmet Şef'in "Ördek Göğsü" adlı yemeğini çıkarmaya çalıştı. Yarışmacılar elenmemek için kıyasıya çaba sarf etti. Yapılan yemeklerin ardından son kararı jüri üyeleri verdi.

suna aydın

Mehmet Şef'in tabağına en yakın tabağı çıkaran Yasin bu haftanın birincisi oldu. Gecenin ikinci en başarılı tabağını Kıvanç yaptı. Kıvanç böylece ilk 8'e kalmayı başardı. MasterChef rüyası sona eren yarışmacı, Batuhan ile birlikte son ikiye kalan Suna oldu. Elendiğini duyan Suna gözyaşlarına hakim olamadı.

"MASTERCHEF BİZİM İÇİN BİTTİ"

demet akaln

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmaları ailesiyle birlikte yakından takip eden Demet Akalın, yarışmadan Kıvanç yerine Suna'nın elenmesine sosyal medya hesabından şu sözlerle sitem etti: "Lahmacun bile yapamayan potadan çıkan Kıvanç, sağ ol MasterChef bizim için bitti. By by."

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • ahmet1 8 ay önce Şikayet Et
    alican ile cemre final oynar
    Cevapla