İddialı yapım olarak vizyona giren Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, çizgili film olan Karlar Kraliçesi Elsa'yı geçemedi. Bu hafta gişe rekoru kıran film olan Karlar Kraliçesi'ni ise Naim filmi takip etti.

Türk sinemasında gişe rekorlarını tutan Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ın filmleri hayal kırıklığıyla sonuçlandı. 22 Kasım'da vizyona giren Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan Naim filmi 292 bin 793 tarafından izlendi.

naim süleymanoğlu

Ancak Cem Yılmaz'ın Kara Komik Filmleri altıncı haftasında sinema da tek salonda izlenime sunuldu.

cem yılmaz

Haftanın en çok izlenen filmi ise Karlar Ülkesi 2 oldu. Dünyada 350 milyon dolarlık hasılatla açılış yapan, film 393 bin 251 seyirciyle buluşmayı başardı. 

karlar ülkesi

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

İLİŞKİLİ HABER

Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Ödülleri'ne hak kazananlar belli oldu

İLİŞKİLİ HABER

Bilal Sonses'in "İçimdeki Sen" şarkısının hikayesi sosyal medyada gündem oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Aslıhan Güner sesiyle sosyal medyayı salladı!

BİR YORUM YAPIN 29

Yusuf 2 yıl önce

yorumların şimdilik hepsini okudum ve hiçbirin de haksız olan bir düşüncelerin olmadığı fakat! Doğruyu bilen Kişi "İnsanlık erdemlerinden daha üstün olan İslam, Müslümanlık erdemleri" ile hareket etmesi lüzum görür. Yani Müslüman Karşısında ki Hatalı, yanlış, "düşmanlık" yapanlara Hatalarını yanlışlarını En doğru ve güzel Adil bir şekilde yapmak, söylemek anlatmak yada tavır almak ile Mükelleftir. "Kısas sizler için bir haktır. / Ölçülü ve adil olunuz haddi aşmayınız./ Affeder bağışlar iseniz bunda size daha fazla hayır vardır. / Onlar araların da bir husumet oluşunca onu en güzel ve doğru şekilde çözerler...

Mizah 2 yıl önce

Beter olsunlar. Ülkeme ihanet eden defolsun.

Toplam 5 beğeni

memo-se 2 yıl önce

izleme izlettirme, Vatan haini sanatçı istemiyoruz bu ülkede, Bu ülkeyi ve insanlarını Sevmiyorsan çekip gidersin, nereyi seviyorsan orada yaşarsın. Biz seni sevmiyoruz artık ne filimine nede konserine.

Toplam 7 beğeni

Erol Ç. 2 yıl önce

Teşekkürler Türkiye.

Toplam 18 beğeni

ihsan 2 yıl önce

islam düşmanları beter olsunlar...

Toplam 18 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun